Medya
Giriş Tarihi : 07-01-2021 01:18   Güncelleme : 07-01-2021 01:19

Zümrüdüanka neden final yapıyor? Zümrüdüanka dizisi 2. sezon var mı, dizi neden bitti? Zümrüdüanka Son 26. Final Bölüm Full İzle Youtube FoxPlay!

Çarşamba akşamları sevenleriyle buluşan Zümrüdüanka, son dakika haberleriyle sevenlerini üzdü. İddialı yapımların arasından sıyrılamayan dizi, final bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin neden bittiği izleyiciler tarafından araştırılıyor. Zümrüdüanka final bölümünde neler oldu?

Zümrüdüanka neden final yapıyor? Zümrüdüanka dizisi 2. sezon var mı, dizi neden bitti? Zümrüdüanka Son 26. Final Bölüm Full İzle Youtube FoxPlay!

Kayseritempo.org - Zümrüdüanka neden final yapıyor? Zümrüdüanka dizisi 2. sezon var mı, dizi neden bitti? Zümrüdüanka Son 26. Final Bölüm Full İzle Youtube FoxPlay! Fox TV’de Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşan Zümrüdüanka, Pastel Film imzalı, ilk bölümü 25 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı, senaryosu Eylem Canpolat süpervizörlüğünde kaleme almıştır.  Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmazın olduğu yapım, final kararı alması sevenleri tarafından büyük tepki çekti. Zümrüdüanka dizisi sezona oldukça iddialı başlamış ve uzun süre yüksek reyting rekorlarıyla ekranlara devam etmişti. Üzücü haberin açıklanmasında sonra dizinin neden final yaptığını merak ediyor. 

FOX TV'nin sevilen dizisi Zümrüdüanka, son bölümünün ardından final fragmanı ile izleyenlerin kafasında soru işaretleri yarattı. Zümrüdüanka 26. bölüm girişinde vatandaşlar neden "final" ibaresiyle final yapıyor? Neden bitti? Zümrüdüanka finali ne zaman yapacak? sorularınızın cevaplarına bakarken. Zümrüdüanka dizisinin 23. bölümünün çekimleri Kapadokya'da devam ediyor. Zümrüdüanka dizisi için alınan gerçek final kararı sette açıklandı ve karardan set ekibi çok üzüldü. Fox Tv, Zümrüdüanka dizisini 26 bölüm sonra bitirecek ve 19 Yıl dizisini yayınlayacak.

Zümrüdüanka dizisi 2. sezon olacak mı, dizi neden bitti?
Zümrüdüanka dizisi Çarşamba günü çekiliyor, şimdiden dizinin dizisini çekiyor; Zümrüdüanka seyircisi daha şimdiden Kuruluş Osman, Senin Doğum Evin Kaderim, Benim Adım Melek ve Sadakatsiz dizilerinden birini izliyordu. Zümrüdüanka dizisinin devam edip etmeyeceğine Aralık ayının ilk iki haftasında alacağı reyting sonuçlarına göre karar verilecek, ancak Fox TV muhtemelen Zümrüdüanka'in 26 bölümünü toplayacak. Bu durumda Ocak 2021'de ara verecek olan Zümrüdüanka dizisi tekrar ekranlara dönemeyecek. Reytinglerde düşüş yaşayan dizi, ilk olarak yayın gününü değiştirdi ancak reytinglerde başarılı bir grafik yakalayamayınca final kararı verildi.

Zümrüdüanka neden final yapıyor?
İddialı yapımların yer aldığı Çarşamba gününde boy gösteren Zümrüdüanka,  diğer yapımlarla reyting konusunda yarışamaz oldu. Bu yarışlarında istediğini alamayan dizi, final bölümüyle sevenlerine veda edecek.

ZümrüdüAnka Son 26. Bölüm Full İzle Youtube FoxPlay!
Konaktan tek kelime Zümrüt ile gönderilen Azimet'in çıkışı sessiz olacaktı. Ancak bu, fırtınadan önceki sessizliktir ve onu tanıyan herkes büyük bir fırtınanın geleceğini çok iyi bilir. Azimet'in ayrılışı ile Demirkanlar konağında adeta yaprak dökülüyor. Herkesten ve her şeyden uzaklaşmak isteyen Suhandan ve Latif, hayatlarını başka bir yerde sürdürmeye karar verir. Abbas, Canan ile yepyeni bir sayfa açmayı planlıyor. Bu nedenle evliliğini bile bitirmeye hazırdır.
Zümrüt ve Ülfet'i kendisine tehdit olarak gören Azimet; Son oyununu kurar ve Abbas'ın yardımıyla anne kızı tuzağa düşürür. Ancak bu tuzak Zümrüt'ün değil Azimet'in sonunu getirir ve tüm sırlar birer birer ortaya çıkar.