Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 14:07   Güncelleme : 18-01-2021 14:07

Zuhal Topal’la Sofra’da programın dış sesi mikser kimdir? Zuhal Topal Dış Ses Resmi Var mı? Aydoğan Temel Nereli, Kaç Yaşında?

Zuhal Topal’la Sofra’da programın dış sesi mikser kimdir? Zuhal Topal Dış Ses Resmi Var mı? Aydoğan Temel Nereli, Kaç Yaşında?

Kayseritempo.org - Fox'ta iki sezon boyunca haftanın her günü yayınlanan heyecan verici yemek programı "Zuhal Topal'la Sofrada" nın dış sesi kim gerçekten merak ediliyor. Zuhal Topal’la Sofra’da programın dış sesi mikser kimdir? Zuhal Topal Dış Ses Resmi Var mı? Aydoğan Temel Nereli, Kaç Yaşında? ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Aslında televizyon izleyicilerinin aşina olduğu bu isim, Zuhal Topal’ın da zaman zaman takıldığı kişi, bir seslendirme sanatçısı çıktı. Programda dış ses olarak anılan kişi, tecrübeli seslendirme sanatçısı Zuhal Topal ile aynı fikirde olmayan Mixer, oyuncuları çok endişelendiriyor. Programda rekabeti arttıran dış sesin Aydoğan Temel olduğu açıklandı.

Aydoğan Temel kimdir?


Aydoğan Temel, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Temel, tiyatrocu ve seslendirme sanatçısıdır. 1983 yılından beri dizi, çizgi film, sinema filmi, belgesel ve reklam filmleri dublajı ve yönetmenliği yapmaktadır. Genellikle seslendirme yaptığı karakterler kötü, sapık, komik, sorunlu adamlar oluşturmaktadır. Show TV'de eskiden yayınlanan magazin programlarından Pazar keyfi'nin dış sesi olmuştur. O zamana kadar yapılmış magazin seslendirmelerinde fark yarattı ve kimi kesim tarafından eleştirilse de izleyicilerin beğenisini kazandı.

2011 yılında vizyona giren Komik Bir Aşk Hikayesi adlı sinema filminin senaryosunu hem senaryosunu yazdı hem de baş rolünde oynadı. Aydoğan, 2010'da Atv’de yayınlanan Yalancısın Sen dizisinde de oynamıştır. Sıkça konuştuğu ünlüler arasında: William Macy, John Malkovich, Gary Oldman, Kevin Spacey, Tcheky Karyo, Gerard Depardeiu sayılabilir.