Medya
Giriş Tarihi : 19-01-2021 09:57   Güncelleme : 19-01-2021 09:57

Zuhal Topal’la sofrada programı nerede çekiliyor?  Zuhal Topal'la Sofrada hangi ev, villa'da çekildi?

Zuhal Topal’la sofrada programı nerede çekiliyor?  Zuhal Topal'la Sofrada hangi ev, villa'da çekildi?

Kayseritempo.org - Fox TV’nin beğeniyle izlenen yarışması Zuhal Topal’la sofrada izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Meraklı izleyiciler, Zuhal Topal’la sofrada programı nerede çekiliyor? Zuhal Topal'la Sofrada hangi ev, villa'da çekildi? Koronavirüs, televizyon ekranlarının popüler programlarını da kötü yönden olumsuz etkiledi. Birçok dizi, yarışma ve eğlence programları yeni hayata uyum sağlamak zorunda kaldı. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu tarafından yapılan öneriler doğrultusunda uyulması gereken kurallar belirlendi. Herkesin sosyal mesafe kuralına uymak zorunda olması, uymayanlara idari para cezası kesileceği durumun ciddiyeti bir kez daha gözler önüne serdi.


Ekranların sevilen yarışmaları arasında yer alan Zuhal Topal'la Sofrada programı, Korona virüs salgını nedeniyle biçim değişikliğine gitti. Eskiden her gün başka bir gelinin evine konuk olan Zuhal Topal, artık ev sahibi olarak yarışmacılarını ağırlıyor. Yapılan değişiklikle, Zuhal Topal’la Sofrada programı lüks bir villada çekiliyor. Kendine ait havuzu bulunan villanın geniş mutfağı yarışan gelin adayları tarafından büyük beğeni topluyor. Daha önce her gün başka evde çekilen program artık Zuhal Topal’ın evinde çekiliyor. Her hafta misafirlerini ağırlayan Zuhal Topal ekranların neşesi olmaya devam ediyor.

Zuhal Topal’la Sofrada evi nerede?


Lüks evin kime ait olduğu vatandaşlar tarafından merak edilirken, Zuhal Topal'la Sofrada yarışması ekibi evin kime ait olduğu bilgisini kamuoyu ile paylaşmadı. Yine çekim ekibi ünlü ismin Hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı programın yapımcı Zuhal Topal’ın evinin adresini paylaşmama kararı aldı.

Zuhal Topal’la sofrada programı nerede çekiliyor?


Edinilen bilgilere göre, Zuhal Topal'ın korona virüsten etkilenmemesi adına lüks villa kendi evine yakın bir yerden seçildi. Yani Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının çekimleri İstanbul‘un Beykoz ilçesinde bir villa’da devam ediliyor.