Medya
Giriş Tarihi : 18-02-2021 19:21   Güncelleme : 18-02-2021 19:22

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Puan Durumu! Perşembe 18 Şubat Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Merve Keçeci Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Puan Durumu! Perşembe 18 Şubat Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Merve Keçeci Kimdir?

Kayseritempo.org -  Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Perşembe Puan Durumu! Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Merve Keçeci Kimdir? İşte Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmasının Engelli Yarışmacısı Merve Keçeci! Merve Keçeci Kimdir? Bugün dördüncü yarışmacının hünerlerini sergileyeceği Zuhal Topal’la Sofrada programında süpriz bir yarışmacı var. Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Puan Durumu Nasıl? İşte 18 Şubat Perşembe günü yarışacak İsim olan Merve Keçeci. Merve Keçeci Kaç puan aldı? Fox tv ’nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada her pazartesi başlayıp cuma gününe kadar devam etmektedir. Hergün bir yarışmacının yemek yapıp yeteneklerini sergilediği yarışmada herkes 15.000 bin tl olan büyük ödül için yarışmakta.

Zuhal Topal’la Sofrada yemek yarışması kaldığı yerden devam ediyor. Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Puan Durumu Nasıl? 18 Şubat itibariyle devam edecek olan yemek yarışması, Bugün yeni bir yarışmacı yarışacak. İşte 18 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu! En yüksek puana sahip olan yarışmacı kim? Büyük ödül 15.000 bin tl’yi hangi yarışmacı kazanacak? Büyük ödül 15.000 bin tl yi hangi yarışmacı kazanacak gibi soruların cevabı haberimizde.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Perşembe Puan Durumu

15 şubat pazartesi günü başlayan yarışma da 5 gelin yarışmakta ve büyük ödül 15.000 bin tl

Zuhal Topal’la Sofrada Güncel Puan Durumu Nasıl? İşte Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Puan Durumu:

15 Şubat Pazartesi- Elçin Tuğa : 26 Puan

16 Şubat Salı-  Arzu Beyaz : 31 Puan

17 Şubat Çarşamba- Aysun Demir Korkmaz: 24 Puan

Zuhal Topal’la Sofrada yarışması güncel puan durumu bu şekilde 18 Şubat bugün yayınlanacak bölüm ile Merve Keçeci yarışacak ve Merve Keçecinin puanı verildiği gibi buraya eklenecektir. Burayı takipte kalabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Merve Keçeci Kimdir?

Merve Keçeci 4 yıllık evli ve 1 çocuk annesi. Merve Keçeci 18 Şubat Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı dır. Merve Keçeci kaç puan aldı? Merve Keçeci bugün yayınlanacak bölümde performans sergileyecek ve aldığı puan buraya hemen eklenecektir. Gelişmeleri takipte kalabilirsiniz