Magazin
Giriş Tarihi : 01-01-2021 19:01   Güncelleme : 01-01-2021 20:21

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Ocak Haftanın Finalini Kim Kazandı? Zuhal Topal Puan Durumu Tablosu Cuma 2021 Birinci Kim Oldu, Eda Erdoğan Puanları Kaç?

Zuhal Topal'la Sofrada yarışma programında bu hafta kazanan isim netleşirken, yeni yılın ilk gününde haftanın finali olmuş oldu. Zuhal Topal bugün kiem kaç puan verdi gibi detayları haberimizde yer alıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Ocak Haftanın Finalini Kim Kazandı? Zuhal Topal Puan Durumu Tablosu Cuma 2021 Birinci Kim Oldu, Eda Erdoğan Puanları Kaç?

Kayseritempo.org - Zuhal Topal'la Sofrada 1 Ocak Haftanın Finalini Kim Kazandı? Zuhal Topal Puan Durumu Tablosu Cuma 2021 Birinci Kim Oldu, Puanları Kaç? 1 Ocak Cuma günü Sofrada'daki puan durumu Zuhal Topal ile netleşti. 1 Ocak Cuma günü Zuhal Topal ile Bugün Sofrayı Kim Kazandı? Haftanın galibi hangi gelin oldu? Bu hafta parayı kim kazandı? Büyük ödülü kim kazandı? Zuhal Topal ile masada haftayı kim kazandı? Bu hafta kim 15.000 TL kazandı? ,,Eda Erdoğan, Bugün Kim Kazandı sorusuna cevap vermek için 1 Ocak Cuma günü Zuhal Topal ile yarışacak. Zuhal Topal ile Sofrada'da haftanın birincisi bugün verilen yemekler ve puanların ardından belli olacak. Üçüncü sezon final bölümü ile ekrana gelen Zuhal Topal ve 5 gelin, Sofrada'da kayınvalidelerini ağırlarken, kayınvalide yemeklerin tadı için puan verdi. Kazananın belirlendiği son bölüm bu akşam yayınlandı.

Zuhal Topal'la Sofrada kıran kıran geçen mücadele sonucunda kazanan isim netlemiş olurken haberimizde kimin kazandığını ve haftalık puanlarını araştırdık ve düzenledik. Peki, 1 Ocak'ta Zuhal Topal ile haftanın galibi kim oldu? Haftanın ilk dört günü yarışan gelinlerin puanları netleşirken, son bölümde yarışan gelinlerin puanları belirlendikten sonra bu haftanın birincisi olan gelin belirlenecek.

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Ocak Haftanın Finalini Kim Kazandı?

1 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada yarışan gelinlerden en fazla puan alan Eda Şanlı Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın birincisi oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu

  • 28 Aralık Pazartesi Puanı (Altın Seyitmyradova) : 27 Puan (elendi)
  • 29 Aralık Salı Puanı (Seda Şanlı) : 29 Puan (zirvede)
  • 30 Aralık Çarşamba Puanı (Feride Eda Karacan): 23 puan (elendi)
  • 31 Aralık Perşembe Puanı (Feride Eda Karacan): 27 Puan (elendi)
  • 1 Ocak Cuma Puanı (Eda Erdoğan): Henüz Verilmedi