Medya
Giriş Tarihi : 19-01-2021 10:03   Güncelleme : 19-01-2021 10:03

Zuhal Topal kaç yaşında, nereli, eşi kimdir? Zuhal Topal nerede oturuyor, ne zaman evlendi? Zuhal Topal kızı kim?

Zuhal Topal kaç yaşında, nereli, eşi kimdir? Zuhal Topal nerede oturuyor, ne zaman evlendi? Zuhal Topal kızı kim?

Kayseritempo.org - Zuhal Topal kaç yaşında, nereli, eşi kimdir? Zuhal Topal nerede oturuyor, ne zaman evlendi? Zuhal Topal kızı kim? Ekranların sevilen programı Zuhal Topal’la Sofra’da yarışmasının sunuculuğunu yapan, tecrübeli oyuncu ve sunucu Zuhal Topal hakkında merak edilen soruların arasında, Zuhal Topal kimdir, Zuhal Topal kaç yaşında gibi sorular yer alıyor. 2018’de Fox TV'de yayınlanmaya başlayan Zuhal Topal'la Sofrada isimli yemek yarışmasını sunucusu Zuhal Topal’ın hayatı internette

Başarılı ve güzel oyuncu ve sunucu Zuhal Topal artık sunuculuk yapıyor. Pek çok dizide rol alan başarılı ve yetenekli oyuncu sunuculuk yapıyor. Yetenekli oyuncu 1976 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul birinci sınıfta tek oyunculu oyun oynayarak oyunculuğa başladı. Daha sonra oyunculuğu sevdi ve oyuncu olmaya karar verdi. 2008 yılında şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile nikah masasına oturdu. Çiftin Lina Saygıner adında bir kızı var.


Zuhal Topal kimdir, Zuhal Topal nereli?


Zuhal Topal, 23 Eylül 1976'da İstanbul'da doğdu. İlkokulun ilk yılında oyunculuğa ilk adımını okuma tatillerinde kısa bir tek oyun oynayarak attı. İç Mimarlık Fakültesi Mimarlık Fakültesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Fakültesi'nde yetenek sınavı ile üniversite sınavını kazandı. Ama tiyatroyu seçti. 1995 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro bölümünde çalışmalarına başladı.


1997'de Müjdat Gezen ile Kanal D TV'de sunuculuk yaptı. Zuhal Topal, 1997 yılında konservatuarın son yılında "Sevda Kondu" dizisinde rol aldı. 2003 yılında My Magic Mom dizisinde Suzan olarak tanındı. 2004 yılında Halide Edip Adıvar'ın kitabından uyarlanan Yol Palas Cinayeti filminde Sacide karakterini canlandırdı.


2006-2009 yıllarında "Selena", 2009 "Papatyam" dizilerinde "Fitnat Korkmaz" ve 2009-2011 sezonunda "Geniş aile" dizisinde oynadı. 2007 yılında İlhan Şeşen'in yönetmenliğinde Show TV'de yayınlanan "Bir Şarkı Söylemeliyim" yarışmasında birinci oldu. Dizilerde, filmlerde ve özellikle tiyatroda sunucu olarak yer alıyor. Zuhal Topal, şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile 9 yıldır evli ve Lina adında bir kızı var.