Kayserispor
Giriş Tarihi : 16-11-2019 20:20

Ziya Eren başkanlık için şart koştu

İstikbal Mobilya Kayserispor başkanlığı için ismi geçen Ziya Eren ne şart koştu. Ziya Eren, Kayserispor başkanı olacak mı. İşte ayrıntılar

Ziya Eren başkanlık için şart koştu

(ÖZEL HABER) 30 Kasım 2019 günü Olağanüstü Genel Kurul yapacak olan İstikbal mobilya Kayserispor'da kimin başkanlık koltuğuna oturacağı merakla beklenirken Ziya Eren, şartını söyledi. 

Reddetti
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, işadamı ve Erciyesspor'un eski Başkanı Ziya Eren'e "Kayserispor başkanı ol" teklifi götürdü. Ancak Ziya Eren, kendisine yapılan bu teklife sıcak bakmadı. Sarı Kırmızılı takımın içerisinde bulunduğu durumdan ötürü, enkaz devralmak istemeyen Ziya Eren, "Zinhar olmaz. Başkası olsun" diyerek teklifi reddetti. 

Şart koştu
Teklifi reddeden Ziya Eren ile ikinci bir görüşme daha yapıldı. Ziya Eren, bu teklife de olumsuz yanıt verirken, ısrar üzerine şart koştu. Ziya Eren, "Tek şartla Kayserispor başkanı olurum. 20 Milyon TL siz masaya koyacaksınız, 20 Milyon TL de ben koyacağım. Tüm ekonomik sorunları ortadan kaldıracağım" teklifinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç'ın "Hele sen gel. Hallederiz" cümlesi üzerine ikna olmayan Eren, başkanlık teklifini rafa kaldırmış durumda.