Gündem
Giriş Tarihi : 15-02-2021 18:39   Güncelleme : 15-02-2021 18:39

Ziraat Mobil bugün neden çöktü? TEB Mobil'e bugün neden girilemedi? Ziraat Mobil Çöktü mü? Ziraat Mobile Nasıl Girebilirim?

Ziraat Mobil bugün neden çöktü? TEB Mobil'e bugün neden girilemedi? Ziraat Mobil Çöktü mü? Ziraat Mobile Nasıl Girebilirim?

Kayseritempo.org - Ziraat Mobil bugün neden çöktü? TEB Mobil'e bugün neden girilemedi? Ziraat Mobil Çöktü mü? Ziraat Mobile Nasıl Girebilirim? Ziraat mobil giriş yapılamıyor? Ziraat Mobil Çöktü mü? Ziraat mobile nasıl girebilirim? Neden Ziraat mobile girilmiyor? Ziraat mobil ağ bağlantı hatası nedir? çözümü nedir? Türkiyenin belki de en fazla kullanıcısı olan bankası olan ziraat mobil çöktümü? Kullanıcılar neden Ziraat Mobil uygulamasına giriş yapamıyor? Ziraat Mobil de oluşan bu ağ hatası neden yaşandı? Ziraat Mobil üzerinden kullanıcılar her zaman yaptığı gibi gene işlemlerini yapmak için Ziraat Mobile girmek istediler, Fakat Ziraat Mobile bağlanamadı.

Kullanıcılar Uygulamaya bilgilerini girdikten sonra Ziraat Mobil Ağ Bağlantısı Kesildi hatası ile karşı karşıya kalıp şoke oldular. Bu ağ bağlantı yüzünden çoğu aceba benim internet veya cihazımda sorun mu var diye düşündüler. Ancak sonradan çevreden ve sosyal medya üzerinden bir sürü kişinin de bu hatayı aldığını farkettiler. Bu da genel bir bağlantı sorunu olduğunu doğruladı.

 

Ziraat Mobile Nasıl Girebiliriz? Ziraat Mobile Girmek İçin Ne Yapmalıyız?

 

Ziraat Mobile girmek isteyenler ne yapmalı? Günlük ödemelerini, kiralarını, faturalarını veya diğer işlemlerini insanlar bu mobil bankacılık aracıyla yapıyorlar. Fakat bugün Ziraat Mobilde yaşanan bu aksaklık yüzünden çoğu kişi bu işlemlerini yapamadı. Pandemi döneminde evden ayrılıp banka ve atm’ lere gitmek istemeyen kullanıclar mağdur oldu adeta. Sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını bekleyen mağdur kullanıcılar resmi bir açıklama ya ulaşamadı. Ziraat Bankası bu aksaklıkla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Sosyal medya üzerinden bankanın resmi sayfalarına şikayetler yağdı.