Gündem
Giriş Tarihi : 29-04-2020 12:08   Güncelleme : 29-04-2020 20:25

Zeytin fidanı kırılınca 1 ölü 7 yaralı..

Manisa Salihli ilçesi cinayet haberi. Husumetli iki aile birbirine girdi. Fidan yüzünden Selahattin Nar hayatının baharında öldü. 7 kişi de yaralandı

Zeytin fidanı kırılınca 1 ölü 7 yaralı..

Tüm dünya Koronavirüs salgınından kurtulmanın çaresini ararken, hem ülkemizde hem onlarca ülkede günde binlerce insan hayatını yitirirken, Manisa'nın Salihli ilçesinde bir hiç uğruna kan döküldü ve 1 kişi henüz 20 yaşında iken yaşamını yitirdi.

Çok yazık
Bir insan hayatı bu kadar mı ucuz olabilir. Zeytin Dalı fidanının kırılmasından ötürü başlayan kavgada kan döküldü, cinayet işlendi. Manisa’nın Salihli ilçesinde 2 aile arasında 20 yıldır süren husumetin, zeytin fidanı kırılması nedeniyle çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüşmesi sonucu meydana gelen olayda 1 kişi öldü, 1’i ağır 7 kişi yaralandı.

Olay, Manisa'nın Salihli ilçesi Şehitler Mahallesi, Çiçek Caddesi üzerinde medyana geldi. 20 yaşındaki Selahattin Nar’ın evinin önünde bulunan zeytin fidanının kırılması sonucu aynı mahallede yaşayan Gökçen ailesine mensup şahıslarla arasında tartışma çıktı. Tartışma sonucu Aziz Gökçen ve Ali Gökçen’in tüfek ile ateş açması sonucu Selahattin Nar, Özkan Nar, Mustafa Nar, Müslüm Nar, Türkan Özer, Dudu Nar ve Caner Andirman isimli şahıslar yaralandı.

Selahattin Nar öldü
Yaralılar, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Salihli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Yaralılardan durumu ağır olan 20 yaşındaki Selahattin Nar, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Müslüm Nar’ın ise durumunun ağır olduğu öğrenilirken olayla ilgili olarak 6 kişi gözaltına alındı. Hastane önünde ölüm haberini Selahattin Nar’ın yakınları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.