Yök Anket Yap Linki Nerede? Yök anket doldurma açılmıyor sorunu nasıl çözülür? Yök Anket sonuçları açıklandı mı?

20210217-yok-anket-yap-linki-nerede-yok-anket-doldurma-acilmiyor-sorunu-nasil-cozulur-yok-anket-sonu-1d804461e5ef54a2215f.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseritempo.org – Yök Anket Yap Linki Nerede? Yök anket doldurma açılmıyor sorunu nasıl çözülür? Yök Anket sonuçları açıklandı mı? Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs üniversite eğitimi sistemini de değiştirdi. Örgün eğitiminden uzaktan eğitime geçen öğrencilere YÖK’ten anket sunacağını bildirdi. Bu anket sonuçlarıyla birlikte uzaktan eğitim, çeşitli boyutlarıyla analiz edilmiş oldu.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Küresel salgın sürecinde uzaktan devam eden eğitim sürecini değerlendirmek amacıyla üniversitelerdeki öğrencilere ve öğretim elemanlarına anket düzenlemiştir. Bu düzenleme sonucunda uzaktan eğitim çeşitli boyutlarıyla analiz edilmiş olundu. Analizin sonuçları doğrultusunda eğitimde iyileştirme çalışmaları başlatılacağı bilinmektedir.

Yök Anket Yap Linki Nerede?YÖK anketi “anket.yok.gov.tr ” adresi üzerinden yayımlanmaktadır.

Yök Anket sonuçları açıklandı mı?Yök tarafından yayınlanan anketin 11 Şubat içerisinde Perşembe günü en geç 17:00’a kadar cevaplandırılması gerekmektedir. Ne zaman açıklanacağı bilinmeyen anketin Şubat ayının sonlarına yayınlanması beklenmektedir.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!