Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 23:23   Güncelleme : 16-02-2021 23:29

Yeşilçam Dizisi Mine Cansu Kimdir? Selin Şekerci Kimdir?

Tanıtımı yayınlanan dizide başrol oyuncularının hayat vereceği karakterlerde araştırılmaya başlandı. Peki, Yeşilçam Dizisi Mine Cansu Kimdir? Selin Şekerci Kimdir? Yeşilçam dizisi ne zaman başlayacak? İşte, Yeşilçam dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında tüm merak edilenler.

Yeşilçam Dizisi Mine Cansu Kimdir? Selin Şekerci Kimdir?

BluTv yeni dizisi Yeşilçam ile ekranlarda ki yerini almaya çalışıyor. Peki Yeşilçam Dizisinde Selin Şekerci'nin hayat vereceği Mine Cansu kimdir?

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu, senaryosu Volkan Sümbül ve Levent Cantek tarafından kaleme alındığı ve 1960'lı yılların yeşilçamının konu edileceği dizinin başrolünde ise Çağatay Ulusoy (Semih Ateş) Afra Saraçoğlu (Tülin Saygı) ve Selin Şekerci (Mine Cansu) gibi isimler yer alacak.

Yeşilçam Dizisinin Konusu:
Türkiye'de 1960 yıllarında altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam sinemasındaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesi anlatan dizinin adı da Yeşilçam olarak belirlendi. Öte yandan Yeşilçam'ın sevilen sesi Emel Sayın’ın kulaklardan silinmeyen ‘Rüyalar Gerçek Olsa’ şarkısının eşlik ettiği gösterişli tanıtım, izleyenleri 1960’lı yıllardaki bir Yeşilçam filmi galasına götürürken sunulacak görkemli ve nostaljik dünyanın kapılarını da izleyicisi için araladı. Dizide yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş fakat Yeşilçam'da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek.
Aynı zamanda dizide Çağatay Ulusoy’a güzel oyuncu Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu'nun yanı sıra yanı sıra Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi başarılı ve usta isimler eşlik edecek. Afra Saraçoğlu, çok istediği hayallerine kavuşabilmek için Yeşilçam’ın kapısını herkesin hayranlık duyacağı gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç bakımlı ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak. 

Mine Cansu Kimdir?
Mine Cansu 1960'lar da gözde bir şarkıcıdır. herkesin özendiği ve beğenerek dinlediği şarkıcı Mine Cansu, her şeyini kaybetmiş ve yeniden yükselmeye çalışan Semih Ateş'le birliktedir. Fakat daha sonra bu yapımcının kapısını şarkıcı olmak isteyen Tülin Saygı'nın çalmasıyla her şey değişmiştir.

Selin Şekerci Kimdir?
1 Haziran 1989 yılında İzmir, Karşıyaka'da doğmuştur. Bir çok dizi ve reklamda boy gösteren güzel oyuncu ilk olarak İzmir'de özel bir tiyatroda çocuk oyunlarında oynayarak hayallerinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Ardından İzmir Devlet Tiyatrosu'nda yer aldı. Güzel oyuncu 2006 yılında henüz 18 yaşındayken İstanbul'a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı. Ünlü oyuncu en büyük çıkışını ise, 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri yakalamıştır.