Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-09-2020 18:07   Güncelleme : 01-09-2020 18:07

Yeni transferler takıma katıldı

Hes Kablo Kayserispor'un yeni transferleri İlhan Depe, Muğdat Çelik, Harrison Manzala ve Dimitrios Kolovetsios takıma katıldı.

Yeni transferler takıma katıldı

Süper Lig'in ilk haftasında sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Hes Kablo Kayserispor’da yeni transferler takıma katıldı. Sarı Kırmızılı takımın her konuda anlaşmaya vardığı ve Kayseri’ye getirdiği İlhan Depe, Muğdat Çelik, Kongolu kanat oyuncusu Harrison Manzala ve Yunan stoper Dimitrios Kolovetsios takımla birlikte çalışmalara başladı.

Tecrübeli futbolcu Muğdat Çelik, "Galatasaray serüveninden sonra Gaziantep FK takımında şanssız günler yaşadım. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Kayserispor forması altında başarılı olmak istiyorum. Burada herşeye yeniden başlayacağım inşallah. Kayserispor formasını başarıyla giymek ve bana güvenenleri utandırmamak istiyorum" dedi.

Kısa sürede takıma uyum sağlayan futbolcular, sarı kırmızılı forma altında başarılı maçlar çıkarmak arzusunda. Kongolu futbolcu Harrison Manzala, "Başarılı bir dönem geçirmek için Kayserispor'u tercih ettim. Takıma çabuk uyum sağladım. Umarım hem benim için hem Kayserispor için iyi bir sezon olur" dedi.

Haber: Halil Köktaş