08 NİSAN 2020 Çarşamba 06:09
Advert
Halil KÖKTAŞ
Halil KÖKTAŞ
Giriş Tarihi : 15-02-2020 18:31
Güncelleme : 15-02-2020 18:44

Umut ışığı yandı

Nihayet...
Kayserispor kazandı..
Ne özlemiştik..
Çok beklemiştik..
Aylar sonra temsilcimizin Denizli deplasmanından üç puan ile dönmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Kayserispor'a gönül veren binlerce insanın aklında tek şey vardı.
Hepimiz bugün 3 puan istedik..
"Kazanalım da, nasıl olursa olsun" kıvamında idik. İyi futbol, kötü futbol umurumuzda değildi. Kayserispor bugün hem iyi oynadı hem kazandı. Bu sonuç hem takıma hem de göreve geldiğinden beri iyi niyetli şekilde takımını savunan Berna başkana ve yönetimine de moral oldu.

Eminim bu galibiyet, önümüzdeki haftalara iyi bir ışık, futbolculara özgüven, camiaya inanç olacaktır. Bugün takımın neredeyse tamamı iyi oynadı. Bir tek Artem Kravets’i ayrı tutuyorum. Artem'i izlerken "Demek ki hoca oynatmamakta haklıymış. Çok güçsüz ve zayıf kaldı" yorumu yaptım. Hoca, maçın ikinci yarısında oyunlar alır diye bekledim ama ama 90 dakika oyunda kaldı. Takıma yeni katılan oyuncuların uyumununda iyi olduğunu gördük. Uzun zaman sonra kanatların bu kadar iyi çalıştığını gördük. Yapılan bindirmeler takımın ileri çıkmasına oyunu rakip sahaya yıkmasınada katkı sağladı.

Kayserispor kümede kalma adına umut ışığını deplasmanda yaktı.
Gururlanalım, sevinelim.
Ama bugünlük!

Bugün sevincimizi yaşalım. Yarından itibaren önümüzdeki hafta oynayacağımız iç saha maçına konsantre olalım, camia olarak.
Bu galibiyeti çok daha değerli hale getirelim..
Konya sahasında mağlup oldu.
Biz de haftaya mağlup edelim.
Hem yukarılara çıkalım hem rakibi aşağıya çekelim. Yoksa aksi sonuç yine geldiğimiz yere götürür! Artık bu galibiyet bize umut ışığı olsun ve üst üste alacağımız galibiyetlerin habercisi olsun.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA