DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Yavuz YIKILMAZ
Yavuz YIKILMAZ
Giriş Tarihi : 20-07-2017 13:08

Gösterin samimiyetinizi

Kayserispor'da bir skandal yaşandı. Kaş yapalım derken resmen göz çıkartıldı. Recep Mamur döneminde bir sebepten indirilen ve bir türlü yeniden yerine asılmayan Kayserispor Kulübü'ne başkanlık yapmış kişilerin fotoğrafları yerine asıldı.

Böbürlenilecek kadar olmasa da ahde vefa içeren bir hareket olması nedeniyle takdir edilmesinde fayda var.  Ve bir kulübe emek harcamış hiç bir başkan ne şartla olursa olsun ayırt edilemez. O kulübe emek veren herkes birdir ve aynıdır.

Tıpkı seversiniz ya da sevmezsiniz ama Ahmet Demircioğlu gibi… Recep Mamur gibi... Yücel Şahin gibi… Ahmet Yıldız gibi..
Hepsi aynıdır. 

Yarın, bir gün Erol Bedir de aynı olacak. O listede yerini alacak. Ve aynı şey onun için de geçerli hale gelecek. 

izmir escort Ne ismi ne fotoğrafı asla ama asla indirilemez, unutulamaz ve yok sayılamaz hale gelecek.
Kırılamaz bile olacak.
Oldu kırıldı mı, kimsenin haberi olmadan ivedi bir şekilde yenisi yerine asılır önemi arz edecek.

Sayın Mete Eke'nin fotoğrafında olduğu gibi.
Kırıldı diye asmamak ve onun yerini sanki bilerek boş bırakır gibi bu durumu fotoğraflayıp internette paylaşmak tamamen bir aymazlık ibaresidir.
Pişkinliktir, yüzsüzlüktür...
En iyi niyetli düşünceyle iş bilmezliktir..

Bunlardan hangisi olursa olsun bedeli de işine sondur... 
Çünkü eski de olsa Kayserispor'da başkanlık yapmış bir isme bilerek veya bilmeyerek saygısızlık yapılamaz! Yapılan aymazlıkta, pişkinlikte, yüzsüzlükte, iş bilmezlikte aynıdır benim nazarımda...

Ve eğer bu durumda art niyet yoksa acemilik vardır. Düşüncesizlik vardır.
Kayserispor gibi bir kurumun medya servisi ya da bunu yapan her kimse o servisin sorumlusu derhal istifa etmeli, etmiyorsa görevinden uzaklaştırılmalıdır.

Buna kimse acımazsızlık demeye kalkmasın. İşini bilmeyen ve işini layığı ile yapmayanın bulunduğu yeri hak etmediği ortadadır.

Hayır, kasıt varsa ve emir yukarıdan geldiyse ki ne Erol Bedir beyin ne Mehmet Çakmak Uyar’ın ne de Naci Bedir beyin bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Görevi kabul ettiği günden bu yana, adeta canını dişine takarak Kayseri'nin gözbebeği takımın çıtasını üst seviyelere çekmek için gece gündüz çalışan sayın Erol Bedir'in ne mizacına ne de iş ahlakına sığmayan bir hareket. Böylesi basit bir düşüncenin asla ama asla bu isimlerden çıkacağına ihtimal vermem.

Zaten kendisi de bugün yaptığı açıklama ile olayın hangi boyutta olduğunu ifade etti. Sayın Mete Eke ve diğer başkanlar ile bir husumetinin olmadığını da ifade etti. Olsa da zaten bu mesele Kayserispor'u bağlamaz. Bunun da bilinci içerisinde hareket eden önemli bir başkana sahip Kayserispor'da bu meselenin müsebbibi gereken cezayı almalı diye düşünüyorum.

Bu durumun sorumlusu ya istifa etmeli yada görevinden el çektirilmeli
Kibarcası gönderilmeli.
Kabacası kovulmalı. 
Ama üzeri kapatılmaya çalışılmamalı. 
Netice de ahde vefa olayıdır bu ve bu ahde vefayı sadece yöneticiler yapmıyor. Tüm kent yapıyor. Tüm Kayserispor severler yapıyor.

Ve neticelendirecek olursak, Kayserispor kulüp yönetimini zan altında bırakan bu yaklaşımın, sayın Erol başkanın açıklamasıyla örtüşmesi adına bu meseleye sebebiyet veren arkadaşın kulüp ile olan bağı kesilmeli. Kayserispor'un ve Kayserispor değerinin ne denli yüce olduğunu anlamayan birisi, dün de bilemez yarın da bilemez.

Halen orada eksik olduğunu da söyleyeyim. Tarafıma ulaştırılan fotoğrafta 22 başkanın fotoğrafı var. Orada neden sayın Ahmet Yıldız'ın fotoğrafı yok?
Sevin veya sevmeyin o şahsiyette, o kulübe başkanlık yapmadı mı?
Genel Kurul'da başkan seçilmedi mi?
Hadi Ahmet Yıldız'ı sevmezsiniz, peki Kayserispor'un genel kurul delegelerini neden es geçiyorsunuz?
Sayın Yıldız, o genel kurulda Kayserispor başkanlığı için liste çıkarmasa idi, ne olacaktı?
Takım ya Kayyum'a kalacaktı, yada bir başkası liste çıkarıp başkanlık yapacaktı..
Sayın Erol Bedir'e kulübü teslim eden başkan, Ahmet Yıldız idi..
Bence biran önce sayın Ahmet Yıldız'ın da oraya fotoğrafı iliştirilmeli..

(Not: Kayserispor taraftarının uyarısı ile yazmayı unuttuğum sayın Hilmi Derinel'in de fotoğrafının olması gerektiğini düşünüyorum. Neticede kısa süre de olsa başkanlık koltuğuna geçmiş birisi idi)

Son olarak da sayın Erol Bedir başkanın da orada fotoğrafı olmalı.. Neticede Kayserispor Başkanları bölümünde geçmişten bugüne olan isimler yeralacaksa sayın Erol Bedir'in fotoğrafı da orada olmayı çoktan haketmiştir. İllaki görevi bırakınca mı anılmalı..
Bunun duygusallık ile alakası yok.
Erol başkan, sizden ricam.. Oradaki 2 eksik fotoğrafı da iliştirmeniz. Gerek Mete Eke başkanın gerekse Ahmet Yıldız ve sizin fotoğrafınızın da aynı çerçeve aynı büyüklükte orada yeralması inanın tüm Kayserispor ailesini memnun edecektir..

NELER SÖYLENDİ?
@
Murat 3 yıl önce
Insanların ekmeği ile oynamak senin için ne kadar kolay demi.bende senin yazdığın yazıyı insana saygısızlık olarak görüyorum sen neden istifa etmiyorsun o zaman
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Başakşehir FK2960
 • 2Trabzonspor2958
 • 3Sivasspor2953
 • 4Galatasaray2952
 • 5Beşiktaş2950
 • 6Fenerbahçe2946
 • 7Alanyaspor2945
 • 8Göztepe2938
 • 9Antalyaspor2937
 • 10Gaziantep FK2935
 • 11Kasımpaşa2935
 • 12Denizlispor2932
 • 13Gençlerbirliği2931
 • 14Çaykur Rizespor2929
 • 15Yeni Malatyaspor2928
 • 16Kayserispor2928
 • 17Konyaspor2927
 • 18MKE Ankaragücü2925
ARŞİV ARAMA