Advert
Yavuz YIKILMAZ
Yavuz YIKILMAZ
Giriş Tarihi : 06-10-2013 11:00

3 elma

Kayserispor'da tam bir deprem yaşandı.
Önce Kayserispor Başkanı Recep Mamur ve yönetim Kurulu üyeleri, ardından Genel Menajer Süleyman Hurma istifa etti. 
İstifa sebepleriniyse şehrin takıma sahip çıkmaması olarak dile getirdiler.
Haklılar mı ? 
izmir escort Yerden göğe kadar haklılar! 
Yaşanan istifalar belki en çok memnun kalanlardan birisi benim. Ama Kayserispor cephesinin yaptığı bu hamle kesinlikle doğru!

İstifalarına memnun olmama rağmen, bu şehrin bir ferdi olarak gösterdikleri tepkiyi destekliyorum. Yaşanan depremin her ne kadar suni ve sadece bir senaryodan ibaret olduğunu düşünsem de, yine de destekliyorum. 
İstifa metninde de yazdığı gibi, Türkiye'nin vergi rekortmenleri arasında zirveyi zorlayan kuruluşlarımız olmasına rağmen, her nedense şehrin ismini taşıyan kulübe destek yok.

"Kim milyoner olmak ister" diye bir program var.
Onun sponsoru Kayseri firması.
O programın sunucusu bilmem kaç yüz bin liraya bir inşaat firmasının termal oteli için reklam yüzü oldu. Tv izlerken, izlediğiniz programın arasına giren reklamlara bir göz atkın mutlaka Kayseri firması vardır. Made in Kayseri'miz bile var.

Lakin, kimselerin kayıtsız kalamadığı futbolun yegane temsilcilerinden Kayserispor'a destek olmayı, onun üzerinden reklam yapmayı kimse tercih etmiyor. Hem şehrine hem de kendisine faydalı olacakken. Allah'tan bu takımın başında Süleyman Hurma gibi üstün bir zeka var da, bu işin de çözümünü pratik bir şekilde buldu. Genel kurul tarihine kadar yaşananlara bakın artık. Cumhurbaşkanı'ndan devlet bakanına kadar bir çok isim, Kayserispor'a sponsor bulmak için mesai yapacak.
Ve mutlu sona ulaşılacak. Ardından mı ? 

Gökten 3 elma düşecek. 
Birisi bu istifalara sevinenlerin başına...
Birisi bu takıma sponsor olmak için Cumhurbaşkanı'nın emir vermesini bekleyenlerin başına... Birisi de, istifalarının bile ardında duracaklarına tam olarak inanmadığım yöneticilerin başına düşecek!

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA