Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 13:57   Güncelleme : 18-01-2021 13:57

Yatıya Misafirim Var başvuru formu! Kanal D Yatıya Misafirim var programına nasıl başvurulur, Yatıya Misafirim Var ödül nedir?

Yatıya Misafirim Var başvuru formu! Kanal D Yatıya Misafirim var programına nasıl başvurulur, Yatıya Misafirim Var ödül nedir?

Kayseritempo.org - Kanal D’nin dikkat çeken, özgün yapımları arasında yer alan Yatıya Misafirim Var yarışmasında Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir oluyor. Programa katılmak isteyen izleyenler, Yatıya Misafirim Var başvuru formu! Kanal D Yatıya Misafirim var programına nasıl başvurulur, Yatıya Misafirim Var ödül nedir? Merak ediyor. Kanal D'nin yeni yarışma programı "Yatıya Misafirim Var" da birbirinden farklı 5 yarışmacı, birbirinden farklı 5 şehirde kıyasıya mücadele ediyor. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir oluyor ve geceyi orada geçiriyor. Yarışmacılar değiştirme değerli alışveriş yapmak ve yemeklerini öğrenmek için alışveriş yapmak. Aynı zamanda değiştirmek misafirperverliğini, nasıl misafir ağırladıklarını kısaca kültürü tam anlamıyla yaşıyor.

Türkiye'nin şehirleri, ilçeleri ve konukseverlikleriyle yarışıyor. Drama tadında bir gerçeklik olan Yatıya Misafirim Var'ın yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım üstleniyor. Genel Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu'nun yaptığı Yatıya Misafirim Var hafta içi her gün 15.45'te Kanal D ekranlarına geliyor.25 Aralık tarihli Dilek Hanım, ödülü ile gelini ve oğlunu balayına göndereceğini açıklamasından sonra ödülünün tatil olduğu daha da güçlendi.

Yatıya Misafirim var başvuru nasıl yapılır?

Yatıya Misafirim Var programına başvuru yapabilmek için Kanal D’nin resmi web sitesinde buluna kategorilerden başvurular butonundan Yatıya Misafirim var’ seçmeniz yeterli olacaktır.

Yatıya Misafirim var büyük ödül?

Yatıya Misafirim Var, hafta içi yüksek puanları toplayarak, haftanın oğlu en yüksek puanla haftanın birincisi olacak büyük ödüle sahip haz belirtildi. Yarışmanın sosyal medya platformlarında ödülün tatil dair bir takım paylaşımlar yapılıyor.