Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 13:49   Güncelleme : 18-01-2021 13:49

Yatıya Misafirim Var 18 - 22 Ocak Yarışmacıları Kim? Yatıya Misafirim Var Puan Durumu Tablosu, Kim Kaç Puan Aldı?

Yatıya Misafirim Var 18 - 22 Ocak Yarışmacıları Kim? Yatıya Misafirim Var Puan Durumu Tablosu, Kim Kaç Puan Aldı?

Kayseritempo.org - Yatıya Misafirim Var 18-19-20-21-22 Ocak Yarışmacıları Kim? Yatıya Misafirim Var Puan Durumu Tablosu, Kim Kaç Puan Aldı? Kanal D’nin, hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Yatıya Misafirim Var yarışmacıları ve konusuyla ilgi çekmeyi başarıyor. Sunucusu bulunmayan Yatıya Misafirim Var programı kim daha becerikli ve kim daha hamarat sorularını izleyicilere yöneltiyor. Yatıya Misafirim Var programı konusuyla reytingleri yükseltmeyi başardığı gibi yarışmacılarıyla da ilgi çekiyor.

Kanal D ekranlarında başlayan Yatıya Misafirim var programının yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım üstlenirken program sabah kuşağında reyting sıralamalarını etkilemeyi başarıyor. Yatıya Misafirim Var’ın genel yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu yapıyor. Reality Show olan program bütün Türkiye’yi konukseverlikleriyle yarıştırırken izleyicilerin de şehirleri tanımasını sağlıyor. Programda, 5 günde, 5 şehir ve onları temsil eden 5 yarışmacı birbirleri ile önemli bir mücadele içine giriyor. Yatıya Misafirim Var’da yarışmacılar, her gün başka bir yarışmacının evinde ve farklı şehirlerde geceyi geçiriyor. Yatıya Misafirim Var programında yarışmacılar gittikleri şehrin kültürünü tanıyor, yemeklerini yiyor ve misafirperverliğini tadıyor. Konuk olanlar günün sonunda ev sahibine puan verdiği gibi ödül için mücadele ediyorlar. Eğlenceli ve stresli anların yaşandığı program da gezilen ve görülen yerler dikkat çektiği gibi yarışmacılar da ilgi odağı oluyor. Yatıya Misafirim Var 18-22 Ocak yarışmacılarının kim olacağı ve puan durum tablosunun nasıl olacağı merak ediliyor.

Yatıya Misafirim Var 18 - 22 Ocak Yarışmacıları Kim?


Yatıya Misafirim Var programında ilgi çeken diğer yarışmacılar arasında Sakarya'dan Murat Diri, Kocaeli'den Çilem Er, Kütahya'dan Barış Özyurt, Eskişehir'den Şerife Çelik ve Mudanya'dan Safiye Kortan var. Haftanın son gününde yarışmacılar Şerife Hanım'ın misafiri oluyor. Yatıya Misafirim Var programının kazananı Safiye Hanım oluyor.