Gündem
Giriş Tarihi : 03-05-2020 16:53   Güncelleme : 03-05-2020 16:53

Yasaklar arasında çay gofret keyfi

Kayseri haberi. Polis ekiplerini vatandaşlar unutmadı. Vatandaş, Görev başındaki polis ekiplerine çay, kahve ve gofret ikram etti.

Yasaklar arasında çay gofret keyfi

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta Cuma günü başlayan ve bugün gece yarısında sona erecek olan sokağa çıkma kısıtlamasında medikal işi ile uğraşan Mustafa Ildır şehrin çeşitli noktalarında görev yapan polis ekiplerine çay, kahve ve gofret ikram etti.

Ekipler şehrin birçok noktasında görev yapan hareket halinde olan yaya ve sürücüleri durdurdu. Kimlik ve izin belgesi kontrolü yaptı. Ekipler denetimlerini sıkı bir şekilde sürdürürken, vatandaşlar da polisleri unutmadı. Polis ekiplerini bu süreçte yalnız bırakmak istemeyen bir vatandaş  çay, kahve  ve gofret getirerek polis ekiplerine ikramda bulundu.

“Rabbim zeval vermesin”
Polis ekiplerine çay, kahve ve gofret ikramında bulunan Mustafa Idlır, “Talas,Düvenönü, Cumhuriyet Meydanı, Sivas Caddesi, Alpaslan Mahallesi Beyazşehir ve Mimsin ve Belsin olmak üzere bizler için nöbet tutan tüm ışıklardaki polislerimize çay, kahve, kek ve gofret ikramında bulunarak dualarını aldık. Allah devletimize zeval vermesin” dedi.