Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 22:05   Güncelleme : 11-01-2021 22:05

Yasak Elma Zehra Kimdir, Gerçek Adı Ne? Yasak Elma Zehra Şafak Pekdemir Kim, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu Kaç, Erkek Mi?

Yasak Elma Zehra Kimdir, Gerçek Adı Ne? Yasak Elma Zehra Şafak Pekdemir Kim, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu Kaç, Erkek Mi?

Kayseritempo.org - Yasak Elma Zehra Kimdir, Gerçek Adı Ne? Yasak Elma Zehra Şafak Pekdemir Kim, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu Kaç, Erkek Mi? Zehra Argun karakteri Yasak Elma dizisinde en çok araştırılan konulardan biri olurken Zehra karakterinin hayatı ve bilgileri izleyecilerin merak ettiği sorulardan bir tanesi oldu. Şafak Pekdemir adlı oyuncu Zehra karakterine hayat veriyor. Zehra, dizinin başrollerinden Halit Argun'un en büyük kızıdır. Diğer kardeşlerine kardeşlik yapmak da Zehra'ya düşer. Öte yandan babasının hayatına giren kadınları çok kıskanıyor. Zehra, dizide hiç ciddi bir ilişkisi olmamış genç bir kızdır. Şafak Pekdemir 2011 yılında Süspansiyon dizisinde Aslı Demircan karakterini canlandırdı. Oyuncu özellikle Fig Jam 2'deki performansıyla beğeni topladı. Filmde Gizem karakterini canlandırdı. 2015 yılında Asla Vazgeçmem dizisinde Aslı karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Deli Aşk filminde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncularından Şafak Pekdemir cinsiyet değiştirdi mi? Yasak Elma Zehra kimdir? Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın Zehri Şafak Pekdemir cinsiyet değiştirdi mi? Yasak Elma dizisinde Halit'in kızı Zehra'yı oynayan Şafak cinsiyet değiştirdi mi? Şafak Pekdemir, "Küçükken alçak sesim için endişelenirdim ama şimdi çok seviyorum. Taksi durağını aradığımda" Okay Şafak Bey. "Zehra Halit'in ilk eşinin kızı. Halit'in en büyük kızı. Bu yüzden bütün kardeşlerine kardeş gibi davranıyor. Babasını ve diğer eşlerini hep kıskanıyor. Daha önce hiç aşık olmadı ve evde oturduğunu düşünüyor. .. İncir Jam 2 dizisi ile Herkes güzel oyuncu Şafak Pekdemir'i tanımasına rağmen birçok dizide rol alan ünlü oyuncu Yasak Elma dizisindeki başarısıyla da gündemdeydi.

Yasak Elma Zehra Kimdir?

Şafak Pekdemir voleybolun dışında yürümeyi çok seviyor. Özellikle Kabataş Plajı ve Galatasaray'da dolaşmayı seviyor. İyi yemek yapamayan oyuncu menemen bile yapamıyor. İlişkilerde ortak bir zeminde buluşmamız gerektiğine inanıyor. Oyuncu, 2009 yılında Sadist adlı kısa filmde rol almıştır. 2010 yılında Turkish Property adlı dizide Zehra karakterini canlandırmıştır.

2012 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Leyla ve Mecnun dizilerinde Nisan karakterini canlandırdı. Şafak Pekdemir 2011 yılında Süspansiyon adlı dizide Aslı Demircan karakterini canlandırdı. Oyuncu özellikle Fig Jam 2'deki performansıyla beğeni topladı. Filmde Gizem karakterini canlandırdı. 2015 yılında Asla Vazgeçmem adlı dizide Aslı karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Deli Aşk filminde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Yasak Elma Zehra Oynadığı dizi ve filmler

  • Sadist – 2009 yapımı kısa bir filmdir.
  • Türk Malı – 2010 yapımı TV dizisidir.
  • Firar – 2011 yapımı TV dizisidir.
  • Şüphe – 2011 yapımı TV dizisidir.
  • Leyla ile Mecnun – 2012 yapımı TV dizisidir.
  • İncir Reçeli 2 – 2014 yapımı sinema filmidir.
  • Asla Vazgeçmem – 2014 ile 2015 yapımı TV dizisidir.
  • Deli Aşk – 2017 yapımı sinema filmidir.
  • Deniz ve Güneş – 2018 yapımı sinema filmidir.
  • Yasak Elma – 2018 yapımı sinema filmidir.