Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 21:35   Güncelleme : 11-01-2021 21:35

Yasak Elma Yıldız kimdir, kaç yaşında? Yasak Elma dizisi Yıldız Eda Ece Boy Kilo Kaç, Evli mi, Sevgilisi Kim?

Yasak Elma Yıldız kimdir, kaç yaşında? Yasak Elma dizisi Yıldız Eda Ece Boy Kilo Kaç, Evli mi, Sevgilisi Kim?

Kayseritempo.org - Yasak Elma Yıldız kimdir, kaç yaşında? Yasak Elma dizisi Yıldız Eda Ece Boy Kilo Kaç, Evli mi, Sevgilisi Kim? FOX TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Eda Ece, Şevval Sam ile Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Yasak Elma dizisinin Yıldız karakteri hakkında, Yasak Elma Yıldız kimdir? Yasak Elma Yıldız kaç kilo? Yasak Elma Yıldız kaç yaşında gibi sorular merak konusu oldu. Oyuncu Eda Ece dizi ve sinema izleyerek araştırmalar yapmıştır.Genç yaşına rağmen hayatından sıkılıyor. Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulmak, evlenmek ve lüks bir hayat yaşamaktır.

Yüksek topluma ve lüks insanlara hayran. Yıllar sonra Ender'in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayacak ve fikrini Halit'i yatıştırmak ve karısı olmak için kullanacaktır. Yasak Elma dizisinin yıldızı Eda Ece, makyajsız pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı ve doğal haliyle kendisini etkiledi. Güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken Eda Ece, makyajsız takipçilerinden binlerce beğeni aldı. Yasak Elma dizisinde Yıldız Yılmaz karakterini canlandıran ve oyunculuk performansıyla adından sıkça söz ettiren Yıldız karakteri hakkındaki bilgileri araştırdık.

Yasak Elma Yıldız Eda Ece kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 167 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlere sahip oyuncu ikiler burcudur. Okul yıllarında okulun tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu Üniversiteyi, Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde okudu. Diğer yandan sanat tarihi seminerlerine katılmış, arkadaşlarının resim galerilerinde arkadaşları ile çalışmıştır.

Eda Ece Filmografisi

2013 Kızım İçin Tuğba Başrol
2015 Kocan Kadar Konuş Ceren Yardımcı Oyuncu
2016 Kocan Kadar Konuş: Diriliş Ceren Yardımcı Oyuncu
2016 Görümce Deniz Başrol
2017 Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul Günçiçek Hatun Başrol

Televizyonlarda aldığı yapımlar

2003 Hayat Bilgisi Sude Konuk Oyuncu
2011 Pis Yedili Günçiçek Başrol
2014 Beni Böyle Sev Zeyno Yardımcı Oyuncu
2015 İlişki Durumu: Karışık Elif Başrol
2019 Yasak Elma