Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 23:21   Güncelleme : 18-01-2021 23:23

Yasak Elma Cansu kimdir, gerçek adı ne? Nilperi Şahinkaya kimdir, oynadığı diziler nelerdir? 

Yasak Elma Cansu kimdir, gerçek adı ne? Nilperi Şahinkaya kimdir, oynadığı diziler nelerdir? 

FOX TV'nin beğeniyle izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma, oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dâhil olan oyunculardan Nilperi Şahinkaya Cansu karakterini can verecek. İzleyicilerinin merak ettiği sorular arasında ise Yasak Elma Cansu kimdir, gerçek adı ne? Nilperi Şahinkaya kimdir, oynadığı diziler nelerdir? Soruları yer aldı.

Yasak Elma ilk bölümünden itibaren izleyicilerinin beğenisini kazanmaya devam ederken bu sezon yapılan değişiklerle yeni bölümlere devam diyor. Oyuncu kadrosuna yeni katılan Nilperi Şahinkaya’nın Cansu karakterinin kim olduğu merak konusu oldu.

Yasak Elma Cansu kimdir?
Cansu karakteri otuzlu yaşlarının başındadır. Hasan Ali'nin uğruna evini yıkıp daha sonra evlendiği ve çok mutlu bir hayat sürdüğü Filiz'in yeğenidir. Cansu, Hasan Ali ve Filiz'in evliliği sırasında zaman zaman evlerine gitmiş, çocukları olmadığı için evlerinde vakit geçirmiştir. Ergenlik çağına geldiğinde kendi ayakları üzerinde durmak için çeşitli yerlerde çalışsa da istediği hayat hala ondan uzaktır. Ender ve Şahika'nın Cansu’ya reddedemeyeceği bir teklifte bulunması hayatının fırsatı olacaktır.

Nilperi Şahinkaya kimdir?
Nilperi Şahinkaya 23 Şubat 1988'de Senegal'in Dakar ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Paris'te, orta öğrenimini Bern'de aldı. 2006 yılında Charles de Gaulle Fransız Lisesi'nden mezun oldu ve 2006-2010 yılları arasında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nde okudu. İlk oyunculuk deneyimini okul yıllarında Deniz Yıldızı dizisi ile yaşayan Nilperi Şahinkaya, 2013 yılında "Kayıp" ve 2014 yılında "Kiraz Mevsimi" dizilerinde başrol oynadı. 2017 yılında "Deli Aşk" filminde rol aldı. Ardından 2018 yılında yayınlanan "Yaşayamayanlar" adlı internet projesinin ardından Karakomik Film 1, Kuzgun, Aynen Aynen ve son olarak Yeni Hayat gibi projelerde yer alan Nilperi Şahinkaya, eş zamanlı olarak tiyatro kariyerine devam ediyor. Başarılı oyuncu Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İngilizce biliyor.