Medya
Giriş Tarihi : 22-02-2021 20:39   Güncelleme : 22-02-2021 20:39

Yasak Elma Can Nergis diziden neden ayrıldı? Yasak Elma Mert neden yok, diziden ayrıldı mı? Yasak Elma Mert diziden ayrılıyor mu?

Yasak Elma Can Nergis diziden neden ayrıldı? Yasak Elma Mert neden yok, diziden ayrıldı mı? Yasak Elma Mert diziden ayrılıyor mu?

Kayseritempo.org - Pazartesi akşamları saat 20:00'de Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden yasak elma dizisinde skandallar hiç bitmiyor. Her hafta yepyeni bir skandal ve yepyeni bir adrenalin dolu hikaye ile izleyicilere sunulan Yasak Elma dizisi başta olmak üzere yerel Dallas unvanını hak eden pek çok şey var. Kerim ve daha sonra en yakın arkadaşı ile Argun Holding'e katıldı Patronu Halit Argun'un kızı Zehra ile evlenen Can Nergis, Zehra hisselerinin yönetiminde keyifli bir karakter olarak karşımıza çıktı ve kendini beğenmiş, sinir bozucu bir karakter oynadı, sonunda hayranların sosyal medya platformlarında istediklerini yaptı.

Sezon ile ekranlara gelen Yasak Elma dizisinin 85. bölümünde hayatını kaybeden Halit Argun, ardından aynı anda 5 karakter diziden ayrıldı. Diziye lira, Yiğit, Kerim ve Kaya karakterleri veda ederken yeni oyuncular (Erdal Özyağcılar, Nilperi Şahinkaya, Berk Oktay) diziye yeni başlayanlar arasında yer aldı. Son olarak Hasan Ali başta olmak üzere herkese büyük bir oyun oynayan Ender ve Şahika, düğünde büyük bir oyun oynadı. Ender ile nikah masasına oturduğunu düşünen Hasan Ali, öldürdüğünü sandığı Şahika ile evlenerek hayatının şokunu yaşadı. Hasan Ali için sıkıntılı günlerin başlayacağının sinyallerini veren Yasak Elma dizisinde bundan böyle bir ayrılık yaşanacak.

Yasak Elma Can Nergis diziden neden ayrıldı?

Diziye geçen sezon Mert olarak katılan Can Nergis, Yasak Elma'ya veda edecek. Diziden neden ayrılacağı henüz netleşmeyen Can Nergis, tahminlere göre Kerim'den sonra senaristin kurbanı oldu.

Yasak Elma Mert kimdir?

Halit’in kızı Zehra ile evlenen Mert, oldukça hırslı bir adamdır. Zehra ile sadece parası için evlenen ve herkesten gizlediği oğlu için bunları yapan Mert, para için her şeyi yapabilecek bir pozisyondadır. Ancak son bölümde Zehra’yı işlemesi sonuç vermiş ve doğum günü hediyesi olarak hisselerin yönetimini üzerine almıştır.

Can Nergis kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Can Nergis, üniversite eğitimi için İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti. Daha sonra Uzak Doğu’ya giden Can Nergis Çin ve Tayland’da modellik yapmış, Tayland’da 8 yıl kalmış ve burada bir restoran açmıştır.

2011 yılında Türkiye’ye dönen Can Nergis, “Herşeye Rağmen” adlı dizi ile televizyon dünyasına adım attı. 2014 yılında “Paşa Gönlüm” adlı dizide rol alan genç oyuncu esas çıkışını Arka Sokaklar’da canlandırdığı rolle yakaladı. Ünlü oyuncu son olarak 2018’de ekranlara gelen ‘Börü’ dizisinde rol aldı.

Can Nergis’in Oynadığı Diziler

  • Yasak Elma / Mert / 2020
  • Börü / Tolga Erlik / 2018
  • Anne / Ali Arhan / 2016-2017
  • Tatlı İntikam / Tolga / 2016
  • Arka Sokaklar / Onur / 2014-2015
  • Maral: En Güzel Hikayem / Yiğit / 2014-2015
  • Paşa Gönlüm / Fikret / 2014
  • Dila Hanım / İhsan / 2012
  • Her şeye Rağmen / Mehmet Demir / 2011