Medya
Giriş Tarihi : 08-02-2021 23:59   Güncelleme : 08-02-2021 23:59

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play 15 Şubat Hasan Ali Hapse Girecek mi? Yasak Elma 97. Son Bölüm Full İzle!

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play 15 Şubat Hasan Ali Hapse Girecek mi? Yasak Elma 97. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play 15 Şubat Hasan Ali Hapse Girecek mi? Yasak Elma 97. Son Bölüm Full İzle! Yasak Elma 98 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cansu ile yaşadıktan sonra Çağatay, Yıldız ile ilişkisini düzeltmeye çalışır. Yıldızlardan habersiz, Cansu ile görüşmeye devam ederken; Çağatay, Cansu'yu onlardan uzaklaştırmanın yollarını arar. Ender ve Şahika, Hasan Ali'nin kendisine vurulmasından bıkmış ve daha zarar verici planlar yapmaya karar vermiştir. Ancak sonunda Şahika olacaktır. Ender ve Yıldız'ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika'ya kalmış. Şahika geleceğe yönelik planlarını dokurken Halit ve çocuklarını avucuna alarak Halit ile evliliğe hazırlanmaktadır.

Yıldız hamile ve bebeğinin zarar görmemesi için hamileliğini herkesten uzak bir köyde geçiriyor. Bebeğini sağlıklı bir şekilde doğurmak ve her türlü kötülükten kaçınmak tek amacıdır. Bir gece kapının çalınmasıyla Yıldız'ın radikal kararı değişir. Kazasından sonra uzun süre felç olan Ender, zamanını kendisine zarar veren düşmandan intikam almaya ve iyileşmeye adadı. Düşmanın gücüyle tek başına başa çıkamayacağını anlayınca aklına gelir gelmez Yıldız'a gider. Ender, Yıldız'a başına gelenleri anlatır ve zamanlarının en büyük iki düşmanı Şahika ve arkasındaki güce karşı işbirliği yapmaya karar verirler.

Yasak Elma 97. Son Bölüm Full İzle!

Şahika'nın ortadan kaybolması Ender'i şüphelendirir. Ender, Şahika'nın öldürüldüğünü düşünerek Hasan Ali'yi suçlar. Öte yandan Hasan Ali, eylemlerini gizli tutmak için tüm gücünü kullanacaktır. Ender, Hasan Ali'nin katil olduğunu herkese kanıtlamaya çalışır. Yasak Elma 97.Bölüm fragmanı 13 Şubat Cumartesi saat 02.45'te, 14 Şubat Pazar 15.30 ve 00.15'te Fox TV'de olacak.

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı İzle

Bildiğiniz gibi Yasak Elma, geçen hafta Hasan Ali tarafından istemeden zehirlendi. Yasak Elma 97. bölümü zamanında çok ters bir köşe olacağını söyleyelim. Sosyal medyaya bakarsak Şahika ölmüş olabilir. Çünkü Şahika ile set çalışanları arasında tatsız bir durum yaşandı. Ardından bu hafta sosyal medyada da ayrılık iddiaları yer aldı.