Medya
Giriş Tarihi : 26-01-2021 00:07   Güncelleme : 26-01-2021 00:07

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Neler Olacak? Yasak Elma 95. Son Bölüm Full İzle!

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Neler Olacak? Yasak Elma 95. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Neler Olacak? Yasak Elma 95. Son Bölüm Full İzle! Yasak Elma 96. Bölüm'ü izlemeden önce geçen haftaki bölümde yaşananlara bir göz atacak olursak; Gerilim geçtikçe artmaya devam ediyor. Yıldız, Çağatay ile Yıldız arasındaki gerilimin arttığını bilir ve bu gerilim onları bir yol ayrımına getirir. Hasan Ali'yi devirmeyi planlayan Ender ve Şahika, acilen harekete geçme endişesi taşıyor. Cansu, Çağatay ile Yıldız arasındaki soğukluğun devamını kendi menfaati için kullanıyor. Yasak Elma 96. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Popüler TV dizisi Yasak Elma'nın son bölümünü FOX TV'de izleyin! Yasak Elma'nın 96. bölümünün tamamını izleyin!

Yayınlandığı her bölümde rekorlar kıran Yasak Elma'nın yeni bölümünü izleyin! Yasak Elma'nın son bölümünü izleyin! Yasak Elma yeni bölüm! Yasak Elma 96. bölüm fragmanı! Yasak Elma 97 bölümünde neler olacak? Yasak Elma'nın son bölümünü izleyin. Yasak Elma 96 yeni bölüm fragmanı hakkındaki detayları haberimizde hazırladık. Yasak Elma yeni bölümü detayları haberimizde.

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı İzle


Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün iki kardeş ama hayalleri birbirinden tamamen farklı. Yıldız'ın hayatı, toplumun kraliçesi Ender Argun'la tanışmasıyla değişir. Ender, eşi Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar verdi ve Yıldız'a hayat teklifinde bulundu.

Yasak Elma 95. Son Bölüm Full İzle!

Alihan son derece kibirli, kibirli, zengin bir işadamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa sürede bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey, Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci eşinin erkek kardeşi olduğudur. Yıldız'ın kararı sadece kendisini değil Zeynep'i de etkileyecektir.