Medya
Giriş Tarihi : 19-01-2021 00:07   Güncelleme : 19-01-2021 00:07

Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Final ne zaman olacak? Yasak Elma 94. Son Bölüm Full İzle!

Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Final ne zaman olacak? Yasak Elma 94. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Final ne zaman olacak? Yasak Elma 94. Son Bölüm Full İzle! Yıldız, Ender ve Şahika'nın oyunundan sonra onlara güzel bir ders vermek için harekete geçer. Çağatay, Yıldız'ın olaylara sürekli karışmasından rahatsız oldu. Ender ve Şahika, Cansu'yu kullanarak Hasan Ali'yi yenmek için planlar yapar. 19 Ocak Salı günü Yasak Elma 94. Bölüm izle. Yasak Elma 93. bölüm fragmanı izle! Popüler TV dizisi Yasak Elma'nın son bölümünü FOX TV'de izleyin! Yasak Elma'nın 94. bölümünün tamamını izleyin! Yayınlandığı her bölümde rekorlar kıran Yasak Elma'nın yeni bölümünü izleyin! Yasak Elma'nın son bölümünü izleyin! Yasak Elma yeni bölüm! Yasak Elma'nın 94. Bölümünü İzleyin! 2021 Yasak Elma'nın son bölümünü FOX TV'de izleyin! Yasak Elma 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma'nın son bölümü diğer bölümler gibi oldukça heyecanlı geçecek. Çünkü Ender, son bölümde takip edildiğini ve Halit'in hayatta olduğundan şüphelendiğini söyledi. Halit'i bulmak için gittiği bağ evinde buluşacak kişi Zehra olacaktır. Zehra'nın Sıtkı'yı işe almasının nedeni aldırış etmemekti. Avukat bir mesaj ile iletişime geçecek ve cinayet işlediklerini belirterek Ender, Yıldız ve Şahika'yı gözaltına alacak. Şahika, Yıldız ile Çağatay'ın evli olduğunu öğrenince içeride oluşan intikam ateşi sayesinde Ender ve Yıldız'ı yüzüstü bırakacaktır. Son bölümde bunun için Şahika'nın Halit'i ittiği mesajı verilmişti. Bu kez hedefi Çağatay ve Yıldız'ın boşanmasını sağlamak olacak ve planına son verecek.

Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı İzle

Planın arkasında tekrar şirkette olma arzusu olacaktır. Ancak Şahika'nın coşkusu ortadan kalkacak ve hapse girecektir. Heyecan verici bir bölümle izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam eden Yasak Elma'nın 95. Bölüm Fragmanı merak konusu oldu. Yasak Elma 95.Bölümde neler olacak? Eserlerin rengi Ender ve Yıldız Şahika'yı görünce değişecek. Yasak Elma 93. bölümdeki olayların peşine düşecek. Çünkü Şahika ve Ender, Yıldız'a karşı takım olur ve onu bitirmek için planlar yapar. Planlarında da Hasan Ali'ye karşı olduklarını açıkça gösteriyorlar. Şahika, Ender'den Hasan Ali'nin işini bitirmesini ister. Ender'in cevabı da söylediklerine cevaben çok net olacak. Telefonlarını açmayan ve yardım teklif etmeyi reddeden Yıldız saldırıya uğradı. Ender sadece Hasan Ali Bey'in değil, Yıldız'ın da bitmesini istiyor. Bu yüzden adımlarını atarken hedef listesine Yıldız'ı ekler.

Yasak Elma 94. Son Bölüm Full İzle!

Şahika ve Ender, Cansu'yu kendi akıllarında edindiklerini düşünse de 94. bölümde ortaya çıkan detaylarda Cansu'nun zaten kendileriyle oynadığını göreceksiniz. Oyundan bile haberi olmayan ikilisi Yıldız ile ayrı bir plan yapan Cansu'nun Hasan Ali ile ayrı bir planı olduğunu göreceksiniz.

Ender ve Şahika bir gün Cansu'yu kullanacaklar ve Hasan Ali'ye büyük bir darbe alacaklarını düşünecekler, ancak asıl darbeyi kendileri alacaklar. Çünkü Cansu yüzünü yavaşça göstermeye başladı.

Sadai ölecek mi?

Sadai Hasan Ali'nin ağzımız açık vurulduğu sahneye hepimiz baktık. Ancak YAşak Elma 94. bölümünü izlemek için linkte zıt köşeler var. Ancak yeni fragmanlarda Sadai'nin hala dizide olduğunu göreceksiniz. Hasan Ali silahını kameraya doğrultuyor ve Şahika aynı yerleri kazıyor ve belki silahın parmak izini alır.