Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 23:44   Güncelleme : 11-01-2021 23:44

Yasak Elma 94. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Cansu Kimdir? Yasak Elma 93. Son Bölüm Full İzle!

Yasak Elma 94. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Cansu Kimdir? Yasak Elma 93. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org -  Yasak Elma 94. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Fox TV Play Yeni Tanıtımı Cansu Kimdir? Yasak Elma 93. Son Bölüm Full İzle! Fox TV'nin vazgeçilmez dizisi Yasak Elma yepyeni bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yasak Elma 94. bölüm fragmanı izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin başrollerini paylaştığı Fatih Aksoy'un yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor. Yasak Elma Pazartesi akşamı 94. Bölüm Fragmanı ile FOX TV ekranlarında devam edecek. Yasak Elma 94. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 94. Bölüm 18 Ocak 2021 20:00 FOX TV'de!

Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, son bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. İlk bölümünden itibaren büyük bir heyecanla takip edilen Yasak Elma dizisi pazartesi günlerinin vazgeçilmez yapımlarından biri haline geldi. Dizinin son bölümünde Şahika ve Ender işbirliği yaparak herkesten intikam almaya karar veriyor. Peki Yasak Elma 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yıldız ile Çağatay arasındaki ilişkinin başlaması Feride için büyük bir kabus olur. Feride, Yıldız ile Çağatay'ı ayırmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken bulduğu son çözüm herkesi şaşırtacaktır.

Yasak Elma 94. Bölüm Fragmanı İzle


Şahika ve Ender işbirliği yapar ve herkesten intikam almaya karar verir. Listenin başında yer alan Hasan Ali'yi diz çöktürmek hiç de kolay değil. Böylece onlara yardım edecek birini bulurlar. Yıldız ise Çağatay ile mutlu olmaya çalışırken Ender ve Şahika'nın gazabından kaçamaz.

Yasak Elma 93. Son Bölüm Full İzle!
 
Yıldız ile Çağatay arasındaki ilişkinin başlaması Feride için büyük bir kabus olur. Feride, Yıldız ile Çağatay'ı ayırmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken bulduğu son çözüm herkesi şaşırtacaktır.