Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 22:09   Güncelleme : 20-02-2021 22:11

Yaralı Kalbim Oyuncuları Kimdir? Yaralı Kalbim Dizisinin Konusu Nedir? Hint Dizisi Yaralı Kalbim Nerede Çekiliyor?

Yaralı Kalbim Oyuncuları Kimdir? Yaralı Kalbim Dizisinin Konusu Nedir? Hint Dizisi Yaralı Kalbim Nerede Çekiliyor?

Kayseritempo.org - Ülkemizde oldukça sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim tüm dizi severlerler tarafından takip edilmektedir. İzleyenler dizi hakkında araştırma yapıp bazı soruların cevabını öğrenmek istiyor. Yaralı Kalbim Oyuncuları Kimdir? Yaralı Kalbim Dizisinin Konusu Nedir? Hint Dizisi Yaralı Kalbim Nerede Çekiliyor? gibi sorularına cevap aramakta. Tüm bu soruların cevabını bu haberde sizlere sunacağız.

Dizi 5 Nisan 2010’da yayına girmiştir. Hint yapımı olan dizi ilk olarak Number one adlı kanalda gösterime girmiştir. Dizi Hindistan’da yayınlanmaya başlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla dizi severlerin karşısına gelmiştir. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Nissar Parvez yer almaktadır. Dizinin senaryosunu ise Gul Khan yazmıştır. Dizinin gerçek ismi Geet – Hui Sabse Parayi’ dir.. Dizinin oyuncu ekibinde yıldız isimler olan Suhasini Mulay, Abhinav Shukla, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal ve Karishma Randhawa gibi isimler yer alıyor. Dizi ülkemizde 3 Şubat 2021 tarihinden beri Kanal 7’de yayınlanmaya başlandı.

Yaralı Kalbim Dizisinin Konusu Nedir?


Geet, genç ve oldukça güzel bir masum köylü kızıdır. Geet’e belli bir süre sonra ailesi tarafından onu şoke edecek bir karar alınmıştır. Ailesi onu Dev Khurana ile evlendirmek istemiştir. Dev Kharana kötü bir karaktere sahiptir. Dev, evli olduğunu geet ailesinden saklamıştır. Evlendikten bir gün sonra Geet kocasına tarafından terk edilmiştir. Büyük acılar yaşayan Geet’in karşısına Mann çıkar ve Geet’in hayatı değişecek. Mann ve Geet ‘in aşk hayatında onları ne bekliyor?

Yaralı Kalbim Oyuncuları Kimdir? Dizinin oyuncu ekibinde Hint yıldızları gibi genç isimlerde yer almakta. Suhasini Mulay, Abhinav Shukla, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal ve Karishma Randhawa gibi isimler yer alıyor.

Yaralı Kalbim Dizisi Nerede Çekiliyor?


Yaralı Kalbim dizisi kısa sürede ülkemizde çokça izlenmeye ve takip edilmeye başlanmıştır. Yaralı Kalbim dizisi bir Hint dizisidir. Yaralı kalbim dizisi Hindistan’da çekilmektedir.