Medya
Giriş Tarihi : 24-02-2021 19:54   Güncelleme : 24-02-2021 19:55

Yaralı Kalbim Dizisi Hangi Günler Yayınlanmakta? Yaralı Kalbim Hint Dizisi Yeni ve Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Yaralı Kalbim Dizisi Hangi Günler Yayınlanmakta? Yaralı Kalbim Hint Dizisi Yeni ve Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Kayseritempo.org - Yaralı Kalbim Dizisi Hangi Günler Yayınlanmakta? Yaralı Kalbim Hint Dizisi Yeni ve Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Hint dizisi Yaralı Kalbim tüm dizi severlerler tarafından çok sevilmektedir. İzleyenler dizi hakkında araştırma yapıp bazı soruların cevabını öğrenmek istiyor Yaralı Kalbim Dizisi Hangi Günler Çekilmekte? gibi sorularına cevap aramakta. Geet, genç ve oldukça güzel bir masum köylü kızıdır. Geet’e belli bir süre sonra ailesi tarafından onu şoke edecek bir karar alınmıştır. Ailesi onu Dev Khurana ile evlendirmek istemiştir.

Dev Kharana kötü bir karaktere sahiptir. Dev, evli olduğunu geet ailesinden saklamıştır. Evlendikten bir gün sonra Geet kocasına tarafından terk edilmiştir. Büyük acılar yaşayan Geet’in karşısına Mann çıkar ve Geet’in hayatı değişecek. Mann ve Geet ‘in aşk hayatında onları ne bekliyor? Yaralı Kalbim dizisi kısa sürede ülkemizde çokça izlenmeye ve takip edilmeye başlanmıştır. Yaralı Kalbim dizisi bir Hint dizisidir. Yaralı kalbim dizisi Hindistan’da çekilmektedir. Yaralı Kalbim Oyuncuları Kimdir? Dizinin oyuncu ekibinde Hint yıldızları gibi genç isimlerde yer almakta. Suhasini Mulay, Abhinav Shukla, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal ve Karishma Randhawa gibi isimler yer alıyor.

Yaralı Kalbim Dizisi Hangi Günler Yayınlanmakta?


Sevilen Hint Dizisi Yaralı Kalbim ülkemizde Kanal7 ekranlarında yayınlanmaktadır. Yaralı Kalbim Dizisi Hergün saat 21:20 da ekranlara gelmektedir. Tekrarlarıda gündüzleri yayınlanan dizi böylelikle dizi severlerin yeni bölümü kaçırmamış oluyor. Hafta sonu ise saat 22:00 da yayınlanmaktadır.