Spor
Giriş Tarihi : 11-12-2016 19:34   Güncelleme : 12-10-2018 09:35

(Voleybol) Melikgazi Belediyespor-Niksar Belediyespor 0-3

Melikgazi Belediyespor voleybol takımı, sahasında Niksar Belediyespor'a boyun eğdi

(Voleybol) Melikgazi Belediyespor-Niksar Belediyespor 0-3

Türkiye 1.Erkekler Voleybol Ligi B Grubunda bulunan ve alt sıralardan kurtulma mücadelesi  veren Melikgazi Belediyespor, sahasında bir mağlubiyet daha aldı. Siyah Beyazlılar,Tokat temsilcisi Niksar Belediyespor karşısında set kazanamadı ve maçı net bir skorla mağlup noktalandırdı.

İlk set karşılıklı sayılarla başladı. Set sonuna kadar karşılıklı sayılar ile mücadele başabaş bir şekilde geçti. İkinci sette Melikgazi Belediyespor karşısında iyi savunma yapan Niksar Belediyespor bu seti de 6 sayı farkla kazandı.

Üçüncü sette zaman zaman öne geçen Melikgazi Belediyespor üstünlüğü koruyamadı. Niksar Belediyespor üçüncü seti 2 sayı farkla kazanarak müsabakayı da kazanmış oldu. 

MELİKGAZİ BELEDİYESPOR: 0
NİKSAR BELEDİYESPOR: 3


SALON: Talas 
HAKEMLER: Rıdvan Bozyiğit** Mustafa Gürbüz**.
MELİKGAZİ BELEDİYESPOR: Duran Koçyiğit* Ömer Koçyiğit* Hasan Sonuç* Mustafa Aşçı* Hazar Gencer* Erkam Soyeşik*Ahmet İğret* M.Emin Polat* Mustafa Karahançer* Mahmut İğret* Mustafa Gül* Osman Özdemir* Utku Çağlar*
NİKSAR BELEDİYESPOR: Burak Kılıç*** Samet Hüseyinoğlu*** M.İskender*** Ömer Faruk*** Tunay Numan*** Çağrı Ceyhan*** S.Selim Arıman*** Ramazan Kasap*** Mehmet Bircan*** Ahmet Ağcaayazlı*** Numan Aksoy *** Oktay Tetik*** Harun Demir***
SETLER: 1.Set: 21-25 (Niksar Belediyespor) 2.Set: 19-25 (Niksar Belediyespor) 3.Set: 23-25 (Niksar Belediyespor)

Haber-Foto: İlyas KAPLAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA