08 NİSAN 2020 Çarşamba 18:19
Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 23-03-2020 10:36   Güncelleme : 23-03-2020 10:51

Vatandaş Corona Virüsten korkmuyor

Kayseri Sokak röportajı. Kayseri halkı KoronaVirüs ve korunma yöntemleri hakkında neler biliyor. KoronaVirüs halayı çekildi. Neden KoronaVirüsten korkmuyorlar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için mesaj var.

Vatandaş Corona Virüsten korkmuyor

Tempo Medya Tv, yine Kayseri sokaklarındaydı. İnsanlara Korona Virüsü ile ilgili sorular yöneltildi. Korona Virüs salgınından ötürü başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve onlarca yetkili, mecbur olmadıkça evlerden çıkılmaması gerektiğini, hatta 65 yaş ve üzeri vatandaşların büyük tehlike altında olduğunu ve kesinlikle evlerden dışarıya çıkmamalarını isterken, Kayseri sokakları cıvıl cıvıl idi. Gençler, yanyana oturmaktan imtina etmezken olayı bir adım öteye taşıyarak Korona Halayı çektiler.

Yaşlısından gencine, kadınından erkeğine, çocuğundan yetişkinine kadar yüzlerce insan, kalabalık ortamlarda hayatını idame ettirmeyi sürdürdü. Esnaf, Korona Virüs ile ilgili neler söyledi. Neler dükkanlar açık? Vatandaş neden sokaklarda? Kimler Korona Virüsünü ciddiye almıyor? Halkımızı Korona Virüsü mü öldürecek yoksa cehalet mi? 

Tempo Medya Tv tarafından gerçekleştirilen ve Narin Gürbüz'ün mikrofon uzattığı, Mustafa Çelebi'nin kayıt altına aldığı işte o görüntüler:

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA