Siyaset
Giriş Tarihi : 16-02-2021 19:12   Güncelleme : 16-02-2021 19:12

Vatan Partisi Başkanı Perinçek’ten Gara Şehitleri Hakkında Olay Açıklama

Vatan Partisi Başkanı Perinçek’ten Gara Şehitleri Hakkında Olay Açıklama

Kayseritempo.org - Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Şok Açıklamalarda Bulundu! Perinçek Gara Şehitleri İçin Neler Söyledi? Perinçek’in Gara Şehitleri Hakkındaki Olay Sözleri? Perinçek’ten Gara Şehitleri Hakkında Olay Olacak Açıklamalar! Perinçek’ten Gara Şehitleri Hakkında Olay Olacak Açıklamalar! Kuzey Irak’ın Gara bölgesinde bildiğiniz üzere aralarında Asker ve Polislerimizin de bulunduğu 13 kişi terör örgütü PKK tarafından öldürülmüştü.

Ülkemizde derin bir üzüntü ve yas yaşadığımız bu günlerde, Vatan Partisi Genel Başkanından olay olacak sözler geldi. Vatan Partisi Genel Başkanı Olan Doğu Perinçek uzun bir süre belkide gündemde kalacak ifadeler kullandı. Doğu Perinçek’in kullandığı bu sözlerin çok tepki alacağı düşünülüyor. 


Vatan Partisi Başkanının Gara Şehitleri İçin Söylediği Olay Sözler

Perinçek bildiğiniz üzere Vatan partisinin Genel Başkanı. Perinçek dün katıldığı bir televizyon programında olay olacak sözler sarf etti. Doğu Perinçek, Öyle her ölen 13 kişi için yas ilan edilemez ifadelerini kullanarak gündeme bomba gibi oturdu. Katıldığı Habertürk kanalı programında konuşulan bu konu hakkında Perinçek’in bu görüşü kısa sürede Sosyal medya platformlarında konuşulmaya ve Perinçek’in hedeflerin odak noktası oldu. Kısa sürede Sosyal medyada gündem olan bu konu Twitter da TT oldu. Perinçek’in bu sözleri uzun bir süre gündem de bomba gibi kalacak gibi duruyor.