Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-11-2019 18:05

Vali yöneticilik dersi verdi

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kadir Has tesislerinde topladığı belediye başkanı ve Kayserispor yöneticilerine öğütler verdi.

Vali yöneticilik dersi verdi

(ÖZEL HABER) Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kadir Has Tesisleri'nde birarayag eldiği İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine neler yapılması gerektiğini anlattı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Kadir Has Tesisleri'ne giderek teknik heyet ve futbolculara başarılar dileyen Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, daha sonra toplantı odasında sarı kırmızılı kulüp başkanı Hamdi Elcuman ve yöneticiler ile biraraya geldi. Yöneticilerin, çaresiz bakışları arasında neler yapılması gerektiğini anlatan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, özellikle kulüp Başkanı Hamdi Elcuman'a dönerek SMS olaüyına ağırlık vermesi gerektiğini söyledi.

Kayserispor için başlatılan yardım kampqanyalarınınm sık sık hatırlatılması gerektiğini söyleyen Vali Günaydın, "Dökme su ile ne kadar değirmen dönecek. Sizlerin de gayreti olması lazım. Futbolcuların moralini yüksek tutmaya bakın. Taraftarın desteğini artırın. SMS kamyanyası için çaba sarfedin. Buradan önemli gelir olur. Para kendiliğinden gelmez" dedi.

Vali Şehmus Günaydın'ın öğütlerini dinleyen İstikbal Mobilya Kayserispor yönetim kurulu üyelerinin bundan sonra nasıl bir çalışma içerisine girip ekonomik krizin üstesinden gelecek, merak konusu.

Haber: Yavuz Yıkılmaz