Gündem
Giriş Tarihi : 18-08-2020 10:20   Güncelleme : 18-08-2020 11:54

Vali MMT konusunda uyardı

Yeni tip Korona virüsle mücadele kapsamında tedbirler devam ederken Kayseri Valisi Şehmus Günaydın denetim çalışmalarını sürdürmeye ve vatandaşları maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarmaya devam ediyor.

Vali MMT konusunda uyardı

Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ile birlikte pandemi sürecinde vatandaşları maske-mesafe-temizlik konusunda uyaran Kayseri Valisi Şehmus Günaydın yeni normalleşme sürecinde uyulması gereken tedbirlerden de bahsetti. 

Yaz aylarının gelmesi ve sıcakların artmasıyla birlikte rehavete kapılan vatandaşların davranışları sonucunda artan vaka sayılarına dikkat çeken Vali Şehmus Günaydın denetimleri sürdürüyor. Hem esnafları hem de vatandaşları uyaran Vali Günaydın maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatmaya devam ediyor. 

İnönü Bulvarı’nda esnafları ziyaret eden Vali Günaydın ve İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk yeni tip Covid-19 salgını ile mücadelede yapılması gerekenleri anlattı. Maske, mesafe ve temizlik konusunda ısrarlı hatırlatmaları sürdüren Kayseri Valisi Şehmus Günaydın aynı zamanda halkın taleplerini de dinledi.