Uyanış Büyük Selçuklu 24. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Bizans ile savaşacak mı? Uyanış 23. Bölüm Son Bölüm Full İzle!

20210302-uyanis-buyuk-selcuklu-24-bolum-fragmani-izle-youtube-trt-1-bizans-ile-savasacak-mi-uyanis-2-2cd7370ec287d3e29380.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseritempo.org – Uyanış Büyük Selçuklu 24. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Bizans ile savaşacak mı? Uyanış 23. Bölüm Son Bölüm Tek Parça HD Full İzle! Uyanış Büyük Selçuklu 24. yeni bölüm 8 Mart Pazartesi fragman yayınlandı mı? Hasan Sabbah, Rüstem, Behram ve diğerlerinin ölümüyle suçladığı Sencer’den intikam almak için onu tuzağa düşürmüştü. Sencer’i bu pusudan kurtarmak için son dakikada büyüyen Melikşah, Sabbah’ın düzenlemesi sonucu zehirlendi ve bu zehirin etkisiyle yere düştü. Sencer, Melikşah’ın zarar görmemesi için kendini korudu. Sencer, Melikşah’ı Faysal ve Sabbah’tan koruyabilecek mi? Onları bu zor durumdan kim kurtaracak? Öte yandan Zübeyde ile yarışta hamile kalarak koz kazanmayı başaran Terken, daha güçlü olmak için Nizamülmülk ve Zübeyde’ye karşı yeni ittifaklar bulması için Tacülmülk’ü uyardı.

Sonuç olarak Tajülmülk, hangi tehlikeli düşmanla işbirliği yapmanın eşiğine gelecek? Gözün içine girmek için ne yapacak? Öte yandan saraydaki görevi sırasında Selçukluların birçok gizli belgesini gözden kaçırmayı başaran Hasan Sabbah, bu gizli belgeleri Selçukluları yok etmek için harekete geçen Haçlı kontlarına ve onları terörize eden Markus’a teslim edebilecek mi? ? Selçuklu toprakları ne olacak? Sencer bu belgeleri almayı başaracak ve Sabbah ile Haçlı’nın ortak saydığı yıkım faaliyetlerinin önüne geçebilecek mi? Maruz kaldığı zehir nedeniyle ölmek üzere olan Melikşah’ın yokluğunda İsfahan’da ne gibi gelişmeler yaşanacak? Halkta ve orduda huzursuzluk nasıl önleniyor merak konusu oldu.

Uyanış 24. Bölüm Son Bölüm Full İzle!

Melikşah’ın teşviki ile saldırıya uğrayan Başulu’ya kısa sürede toparlanmaya giden Zübeyde, büyük bir sürprizle karşılaştı. Çünkü Sencer’in annesi olarak gittiği Başulu, yıllar önce saraydan sürülen Kıpçaklar’ın kızı Başulu’dan başkası değildi.

Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm Fragmanı İzle

Başulu’yu gördüğü andan itibaren tanıyacak ve sırrını öğrenecek olan Zübeyde’nin tavrı ne olacak? Bu tehlikeli sırrı paydaş olarak Melikşah’a açıklayacak mı gibi sorular merak ediliyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!