Medya
Giriş Tarihi : 19-01-2021 00:14   Güncelleme : 19-01-2021 00:14

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Hasan Sabbah ölecek mi? Uyanış 17. Bölüm Son Bölüm Full İzle!

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Hasan Sabbah ölecek mi? Uyanış 17. Bölüm Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Hasan Sabbah ölecek mi? Uyanış 17. Bölüm Son Bölüm Full İzle! Faysal'ın partisini durdurarak Rüstem'i yakalamaya çok yakın olan Sencer, Tapar tarafından bloke edildi ve son anda Rüstem'i ele geçirmesi engellendi. Tapar ve Sencer saraya gelince Arslantaş, Rüstem'i saraya getirmeyi başardı. Arslantaş, Rüstem'i nasıl yakaladı? Rüstem'in Şelemzar'dan çıkardığı Sırlar Kitabı'na el koyabildi mi? Rüstem'i altın kervanıyla kaçıran Faysal'ın Batıni olduğu ortaya çıkacak mı? Uyanış: Büyük Selçuklu'nun 18. bölüm fragmanı TRT1'de mi yoksa YouTube sayfasında mı yayınlandı? Uyanış Büyük Selçuklu TRT1 dizisinin sevilen dizisi 18. bölüm fragmanını izleyin.

Öte yandan Terken'in Nizamülmülk ve Seferiye'yi zehirlediğinden emin olan Elçin, Firdevs üzerinden tuzak kuran ve Zehri Terken'e yapan büyücünün yerini buldu. Ne olmuş yani; büyücüyü bulmayı umduğu yerde iki ceset vardı; Bunlar cadı ilacına zehri karıştıran Esma ve Nizamülmülk'ün cesetleriydi. Elçin, geç kaldıktan sonra Terken tarafından tuzağa düşürüldüğünü anlayınca ne yapacak? Elçin'i saraydan cinayetle suçlayıp ona şantaj yapmak üzere olan Terken'i nasıl bir sürpriz bekliyor? Andreas'ı savaşta mağlup eden ve ölümle cezalandıran Melikşah, ordusuyla Kuvel Kalesi'ne yürüyecek.

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı İzle

Bizans ile bir denge oluşturan Kuvel Kalesi'ni topraklarına katacak mı? Bizans ile nasıl bir anlaşmaya varacak? Kuvel'den dönüş yolunda Melikşah'ı bekleyen sürpriz ne olacak? Tüm bunlara ek olarak, Andreas'ın atıldığını fark ettikten sonra Markus'la ittifak kuran Sabbah'ın yeni planı ne olacak? Selçuklu topraklarına kaos yaratmak ve Haçlı ordularına uygun bir ortam hazırlamak için gelen Markus'un ilk eylemi ne olacak? Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Faysal, asıl amacı Batini davasını Shelemzar'da zirveye çıkarmak olan evlilik planında istediğini alıyor.

Uyanış 17. Bölüm Son Bölüm Full İzle!

Turna ile evlenme planında sahip olduğu büyük mali güçle Selçukluların üzerindeki baskıdan kurtulmak, İlteber'i bu evliliği onaylamaya ikna eder. Ancak beklenmedik gelişmeler İlteber'in bu evliliğe rıza göstermesine neden olur. Sevgili arkadaşı Eynar'ın öldürülmesi ile Sencer'den intikam almak için harekete geçen Markus, bu nedenle Başulu'yu ağır yaralar. Başulu, yaşadığı ciddi yaralanma nedeniyle yaşamla ölüm arasında büyük bir mücadele veriyor.

Hasan Sabbah ölecek mi?

Sarayın içinde Batinis'e bağlı tehlikeli bir casusun olduğunu ve bu konuda Hasan Sabbah'tan en çok şüphelendiğini anlayan Nizamülmülk, Batinis'in kutsal olarak bildiği Sırlar Kitabı'nı kullanarak önemli bir tuzak kurar. Bu tuzak seti işe yarıyor ve Hasan Sabbah'ı ele geçiriyor. Hasan Sabbah'ın içine düştüğü tuzaktan kaçıp kurtulamayacağı yeni bölümün en merak edilen konusu.