06 NİSAN 2020 Pazartesi 19:21
Advert
Magazin
Giriş Tarihi : 21-01-2020 17:14   Güncelleme : 21-01-2020 19:34

Ünlü menajer Pastırmaya hayran kaldı

Bir çok şarkıcının menajerliğini yapan Salih çalışkan, Kayseri Pastırması ve sucuğuna hayran kaldı.

Ünlü menajer Pastırmaya hayran kaldı

Aksaraylı olan ancak uzun yıllardır Avrupa'da yaşamını sürdüren, bir çok ünlü şarkıcının da Avrupa menajerliğini yapan Salih Çalışkan, Kayseri'ye hayran kaldı. İş için geldiği Kayseri'de dünyaca ünlü Kayseri pastırması ve sucuğunu tadan Salih Çalışkan, hayranlığını gizleyemedi.

Genel Müdürü'müz Halil Köktaş ve Haber Müdürümüz Yüksel Yıkılmaz ile Kayseri turu atan ünlü menajer, "Ben, hayatımda böyle güzel pastırma ve sucuk ne gördüm ne yedim. İstanbul'da ve zaman zaman Avrupa'nın bazı kentlerinde bizlere sunular pastırma ile Kayseri Pastırması arasında dağlar kadar fark var" dedi.Boynuna sucukları takıp, pastırma yiyen ünlü menajer Salih Çalışkan, beraber çalıştığı ses sanatçılarına da telefonundan canlı yayın yaparak hem Kayseri'yi hem pastırma, sucuğu anlattı. Salih Çalışkan, Kayseri Kalesi, Cumhuriyet Meydanı ve Kapalı Çarşı'yı da gezdi. Kayseri için muhakkak çalışmalar yapmayı planladığını ve ünlü şarkıcıları Kayseri'ye getireceğini söyleyen Salih Çalışkan, "Kayseri'den tüm mangazin dünyasına sesleniyorum. Pastırma, Kayseri'de yenir" cümlesi kurdu.Salih Çalışkan kimdir?
1969 yılında Türkiye'nin Aksaray şehrinde dünyaya geldi. 1987 yılında yurt dışına yerleşti. 30 yıldır bir çok ünlü şarkıcının Avrupa menajerliğini yapıyor. İbrahim Tatlıses, Mahsun Kırmızıgül, Bülent Ersoy, Özcan Deniz başta olmak üzere Alişan, Gülşen, Demet Akalın, Mustafa Ceceli, Yağız, Hasan Yılmaz, Ankaralı Coşkun, Küçük İbo, Ankaralı Yasemin, Sılanaz, Merve İlçi ile çalıştı.

Haber: Halil Köktaş

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA