Kayserispor
Giriş Tarihi : 12-12-2019 17:44

Umut Bulut Şamil Çinaz kararı

Kayserispor son dakika. Kayserispor kaptanları Umut Bulut ile Şamil Çinaz hakkında nihai karar verildi. Başkan Berna Gözbaşı alınan kararı değerlendirdi

Umut Bulut Şamil Çinaz kararı

Süper Lig'in 15.haftasında deplasmanda Gaziantep FK ile karşılyaşacak olan istikbal Mobilya Kayserispor'da flaş bir gelişme yaşandı. Alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesi ile antrenmanlara katılmayan takım kaptanı Umut Bulut ve Şamil Çinaz ile ilgili son nokta konuldu.

Dün kulüp başkanı Berna Gözbaşı ile konuşan ve sonrasında idmana çıkacaklarını söylemelerine rağmen çıkmayan Umut Bulut ile Şamil Çinaz, bugünkü çalışmaya katıldılar. Başkan Gözbaşı'nın dün "Eğer yarın da idmana çıkmazlarsa gereğini yapacağız" cümlesi güne damgasını vurmuştu. Bugün ise Umut Bulut ile Şamil Çinaz'ın hesaplarına ödeme yapıldı ve gönülleri alındı. Bunun üzerine iki futbolcu, öğlen saatlerninde gerçekleştirilen çalışmada yerini aldı.

Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, gerçekleştirilen antrenmanı takip etti. İki futbolcunun da idmana katılması sonrasında "Sorunları birbir aşıp ligdeki hedefimize konsantre olmak istiyoruz. Kırgınlık, dargınlık, küslük olsun istemiyorum. Umut da Şamil de bizim sözleşmeli futbolcumuz" yorumu yaptı.