Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-02-2021 19:28   Güncelleme : 21-02-2021 19:28

Uğur Demirok'tan Hakemlere Sert Sözler

Kayserispor'un başarılı ismi Uğur Demirok, maç sonu açıklamasında hakem Ali Şansalan'ın kararlarında tamamen yanlı olduğunu söyledi.

Uğur Demirok'tan Hakemlere Sert Sözler

Sivasspor yenilgisinin ardından açıklamalar yapan Kayserisporlu Uğur Demirok, galibiyet için geldikleri Sivasspor deplasmanından yenilgiyle ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

YENİLGİDEN ÜZGÜNÜZ:
Mücadeleye iyi başladıklarını ve rakibe baskı yaptıklarını söyleyen Uğur Demirok, alınan yenilgiden ötürü bütün takım arkadaşlarının üzgün ve moralsiz olduğunu söyledi. Beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını da ifade eden Kayserispor’un tecrübeli ismi Uğur Demirok, ‘’iyi başladığımız maçta, kalemizde beklenmedik bir gol görerek maçı kaybettik’’ dedi.

İYİ BAŞLADIK AMA:
Maça başlar başlamaz baskıyla oynadıklarını da söyleyen Uğur Demirok, ‘’Beklemediğimiz bir yenilgi aldık. Oyuna iyi başlamıştık, baskıyla başlamıştık. Ama Sivasspor'un geldiği ilk pozisyonda golle buluşması bizim tüm oyun planımızı bozdu. Aldığımız yenilgiden ötürü üzgünüz. Tüm takım soyunma odasında üzgün’’ ifadelerini kullandı.

HAKEMLER TARAFSIZ DEĞİLDİ:
Maçın hakemi Ali Şansalan’ın kararlarını da eleştiren Uğur Demirok, ‘’bugün hakemlerin iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum. Benim gözümün önünde olan pozisyona hakemin ofsayt çalmaması çok ilginçti. Maç boyunca hakemlerin bizi tehdit etmeleri, taraflı yaklaşımları maça gölge düşürdü’’ ifadelerini kullandı.

Uğur Demirok, sözlerini, ‘’Elbette yenilgiye bahane değil ama iyi hakemlerimizde varken, kasıtlı bazı kararların verildiğini düşünüyorum’’ diyerek tamamladı.