Advert
Teknoloji
Giriş Tarihi : 28-12-2018 05:32   Güncelleme : 28-12-2018 05:32

Twitter Hesabı otomatik Retweet yapıyorsa..

Sosyal paylaşım sitelerinden Twitter'daki hesabınız kendi kendine Retweet atıyorsa sorun büyük.

Twitter Hesabı otomatik Retweet yapıyorsa..

Genellikle haber sitelerin ağırlıklı olduğu ve 140 karaktere sahip olan twitter oldukça sık kullanılan sosyal medya platformudur. Twitterda insanları takip edebilirsiniz. Veya onlar sizi takip edebilir. Twitter da gönderinizi favorilere ekleyebilirler.Gönderinin altında bulunan kalp simgesine tıklamaları yeterlidir. Yorum yapabilir veya retweet yapılabilir.

Retweet sizin gönderinizin bir başka kişininde profilinde gözükmesi demektir. Retweet kısa yazılımı (rt) olarak geçer. Twitter'da takipçi artırma beğeni kasma, gibi kötü huylu programlarda vardır. Bu programlar twitter hesabınıza bir virüs gibi yayılır. Sizin izniniz olmadan gonderi beğenir, RT yapar.

Kurtulmak için
Twitter hesabınıza giriş yapın.
Ayarlar>uygulamalar bu kısma geldiğinizde, Twitter kullanmak icin izinli uygulamaları göreceksiniz. Burada gördüğünüz yabancı uygulamaları kaldırmamız gerekmektedir. Böylelikle kendi kendine RT yapan korsan yazılımları kaldırmış olacaksınız. Son olarak twitter şifrenizi değiştirmeyi unutmamanız gerekmektedir. Çünkü bu uygulamaları yüklerken erişim izni verdiğiniz için sizin adınıza işlem yapabilmektedir. Umarız bu yazımız faydalı olmuştur.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA