Basketbol
Giriş Tarihi : 20-02-2021 16:54   Güncelleme : 20-02-2021 17:14

Türkiye İsveç Basketbol Maçı Canlı İzle Şifresiz NTV Spor Youtube HD Canlı Euro Basket Maç İzle

Türkiye İsveç Basketbol Maçı Canlı İzle Şifresiz NTV Spor Youtube HD Canlı Euro Basket Maç İzle

Kayseritempo - Türkiye İsveç Basketbol Maçı Canlı İzle Şifresiz NTV Spor Youtube HD Canlı Euro Basket Maç İzle. Türkiye İsveç Milli Basket maçı periyotlar'ı kaç kaç bitti? Türkiye İsveç Canlı anlatım skor seyret linki. Basketbol açısından çok geride kalan ülkeleri içeren bu grupta işler zor görünüyor. Şimdi İsveç gibi bir ülkeye karşı bir devam oyunu oynamamız gerekecek.
Kaybetmemiz durumunda EuroBasket sahibi olma şansımız olmayacak, öte yandan ilk maçta 7 farkı kapatıp çift averaj elde ederek minimum 8 kazanmak çok değerli olacaktır. 13 veya daha fazla farkla kazanırsak, bileti doğrudan kapacağız. Koç Ene Alperen, Şehmus ve Furkan gibi genç oyuncular da kadroda bir araya geldi ve yine hücumda en çok güvendiğimiz isimler Larkin ve Melih olacak.

Bizim gibi İsveç için de çok önemli bir oyun olacak. Ana hedefleri kaybetseler bile en az 8 puanlık bir fark yemek olacak. Çünkü böyle olursa ve Hollanda Hırvatistan'ı yenerse, son maçtan önce elenecekler. Magarity, Czerapowicz, Lofberg, Birgander, Jerebko gibi bildiğimiz silahların yanı sıra bir Euroleague maçı olduğu için muhtemelen kadroda göremeyeceğimiz ancak şu anda boşta olan milli takıma katılıyor. Dolayısıyla bu kritik maçtan önce güçlendiklerini söyleyebiliriz.

Türkiye İsveç Basketbol Maçı Canlı İzle

Milli takım deplasmanda 87-80'lik skorla ilk maçını kaybetti ve o maçta Larkin ve Jerebko yoktu. O zamandan beri Larkin'i ekledik ve güçlendik ama 23 puanla maçın kahramanı Hakanson'dan yararlanamayacaklar. Dolayısıyla son Euroleague maçında Larkin'in gelişi ve fit performansı ile kısa rotasyonunda net bir avantaj elde edebiliriz. Türkiye İsveç basketbol milli maçı 20 Şubat'ta oynanacak. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'ndeki karşılaşma saat 17.00'de başlayacak. Maç, NTV kanalından canlı olarak yayınlanıyor.

Türkiye İsveç Basketbol Maçı Kadrosu

Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre; bugün saat 17.00'de İsveç ile Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde oynanacak maça başantrenör Orhun Ene yönetiminde çıkacak ay-yıldızlıların kadrosu şöyle: Sertaç Şanlı, A.Buğrahan Tuncer, Deshane Davis Larkin, Şehmus Hazer, Alperen Şengün, Furkan Haltalı, Doğuş Özdemiroğlu, Melih Mahmutoğlu, Hüseyin Göksenin Köksal, J.Metecan Birsen, Berk İbrahim Uğurlu, Samet Geyik.

Türkiye A Milli Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonası biletini nasıl alabilir?

Bir Erkek A Milli Basketbol Takımı, İsveç'i 13 sayı farkla yenerse Avrupa Şampiyonası biletini alacak

* İsveç'i 12 puan farkla yenersek durum son maçların sonuçlarına göre belirlenecek.

* Son maçta İsveç'i 8 sayı farkla yenip Hırvatistan'a yenilirsek, Hollanda İsveç'i yenerse şampiyonluğa gideceğiz.