Kayserispor
Giriş Tarihi : 04-02-2020 20:07

Türker Horoz Haciz parası aldı

Kayserispor eski yöneticisi Türker Horoz, sarı kırmızılı kulübe haciz gönderdi. Kayserispor kulübünden 50 bin TL haciz parası aldı.

Türker Horoz Haciz parası aldı

Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, sarı kırmızılı kulüp alt yapısı için harcanması üzerine ayrılan 50 Bin TL'lik rakamın haciz işlemine gittiğini açıkladı.

Horoz hayrını görsün
Düzenlediği basın toplantısında Kayserispor eski yöneticisi Türker Horoz'un kulübe gönderdiği haciz işlemine 50 bin TL ödeme yaptıkları söyleyen Mustafa Tokgöz, "Altyapıya ayırdığımız 50 bin TL ücret vardı. Eski yöneticilerimizden birisinin haczi geldi. Maalesef 50 bin TL’lik altyapıya ayırdığımız ücret eski yöneticimizin haczine gitti. Buna gerçekten üzüldük. Herhalde o paraya altyapıdaki çocuklarımızdan daha çok ihtiyacı vardı. Hayrını görsün" yorumu yaptı.

21 Milyon TL toplandı
Asbaşkan Mustafa Tokgöz, Berna Gözbaşı'nın göreve geldiği günden bu yana ödedi paralar ile ilgili olarak da, "Yönetime geldiğimiz günden bu yana, Berna Başkan kulübe 19 Milyon, 903 Bin TL koydu, biz yönetim kurulu olarak 1 Milyon 435 Bin TL koyduk. Berna Başkan büyük fedakarlık yaparak, kendi şirket hesabından Douglao’nun parasını ödeyerek transfer yasağımızı kaldırdı. Bazı menajerler, başkana haysiyetsizce mesajlar gönderiyorlar. Yaptığımız her TL’nin karşılığını kuruşu kuruşuna hesabını veriririz, o kadar da şeffafız. Haysiyetsiz, şerefsiz menajerleri bu kulübe sokmayacağım. Düzene çomak soktuğumuz için bizi istemiyorlar" diye sert çıktı.

Mensah dosyası
Asbaşkan Mustafa Tokgöz, Bernard Mensah'ın transferinden ötürü İspanya'nın atletico Madrid kulübüne 2.8 milyon TL ödeme yapılması gerektiğini de söyleyerek, "Mensah'ın bonservisinin taksit taksit ödemeleri var. Ayrıca Mensah'ın bir sonraki satışından Atletico Madrid kulübüne yüzde 40 ödenmesi taahhüt edilmiş. Bu rakamı daha aşağılara çekmek için İspanyol kulübü ile yeniden görüşme yapabiliriz" ifadelerinde bulundu.