Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 15:50   Güncelleme : 16-02-2021 15:50

TRT Kararı İle Tövbeler Olsun Dizisi Final Yapcak! Tövbeler Olsun dizisi final mi yapacak? Tövbeler Olsun dizisi neden erken final yapıyor?

TRT Kararı İle Tövbeler Olsun Dizisi Final Yapcak! Tövbeler Olsun dizisi final mi yapacak? Tövbeler Olsun dizisi neden erken final yapıyor?

Kayseritempo.org - Tövbeler Olsun dizisi final mi yapacak? Tövbeler Olsun dizisi neden erken final yapıyor? TRT, Her geçen gün birbirinden kaliteleri dizileri ekranlarda bizlerle buluşturuyordu. Fakat komedi dizisi olan Tövbeler Olsun hakkında son aldığı karar dizi izleyenleri üzdü. TRT pazar akşamları ekrana gelen komedi dizisnin final yapacağını belirtti. Dizi bir sezonu bile tamamlayamadan ekranlara veda edecek. TRT ‘nin almış olduğu karar ile komedi dizisi erken final yapacak.


TRT son aldığı kararla dizi izleyenlerini üzdü. TRT 1'de yayınlanan ve seyircileri güldüren fenomen dizi 32. bölüm ile final yapmaya hazırlanıyor. Komedi dizisi olan Tövbeler Olsun Pazar akşamları ekrana gelmekteydi.  Tövbeler Olsun Dizisinin konusu ne? Değişik bir karakter olan Namzet Horanta’nın etrafında konu olan ve onun hayatını konu alan film başarılı bir komedi sergiliyordu. Namzet Horanta cimri ama başarılı bir karakterdir. Dizi Namzet Horanta’nın pintilikten cömertliğe giden değişimini ve bu değişimlere ailesinin tepkilerini konu almakla geçiyordu. Keyifli ve komik anlar yaşatan film maalesef ekranlara kısa bir süre sonra veda edecek. 

Tövbeler Olsun Dizisinin Final Kararı

Dizinin Başrolünde bulunan oyuncular ise şöyle ; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can gibi başarılı oyuncular yer almaktaydı. Peki Tövbeler Olsun Ne zaman final yapacak? TRT dizinin ne zaman final yapacağını da açıkladı. Dizinin 7 bölüm daha devam edicek olup toplamda 32. Bölümde final yapacağı söylendi.

Tövbeler Olsun Pazar Günü Neden Yayınlanmadı?

Sevenleri tarafından her pazar takip edilen keyifli komedi dizisi geçen pazar günü neden yayınlanmadı? Dizinin pazar günü ekrana gelmemesi diziyi takip eden seyircileri baya merak ettirmişti. Seyirciler dizinin tamamen yayından kalktığını sanmış olsalar bile TRT tarafından yapılan açıklamada böyle bir şey olmadığını ve daha 7 bölüm daha devam edileceği belirtildi.

Pazar günü yayınlanmaması üzerine sosyal medya da paylaşımlar yapan hayran kitlesine cevap amacıyla TRT tarafından Ülkemizin Irak bölgesinde Askerlerimize yapılan  hain saldırıları sonucu şehitlerimizin olması sebebiyle pazar günü yayınlanmadığını belirtti.

Dizi ekibide sosyal medya kanalları aracılığıyla bu hain saldırıyı kınayıp, Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Dileyerek. Dizinin komedi dizisi olması sebebiyle böyle bir günde yayınlamama kararı aldığı belirtildi.