Medya
Giriş Tarihi : 17-01-2021 20:07   Güncelleme : 17-01-2021 20:10

Tozkoparanlar İskender Arda kimdir, kaç yaşında? Deniz Erayvaz oynadığı diziler, instagram hesabı ne?

Tozkoparanlar İskender Arda kimdir, kaç yaşında? Deniz Erayvaz oynadığı diziler, instagram hesabı ne?

Kayseritempo.org - Tozkoparanlar İskender Arda kimdir, kaç yaşında? Deniz Erayvaz oynadığı diziler, instagram hesabı ne? TRT 1’in heyecanla takip edilen dizisi Tozkoparan İskender, sevimli, minik oyuncularıyla izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncularından olan, izleyicilerinin karşısına Arda karakteriyle çıkan Deniz Erayvaz’ın kim olduğu ise izleyenler tarafından merak ediliyor. Tozkoparan İskender dizisinin Arda karakteri, olaylara daima olumlu yönünden bakan sevecen bir karakter olduğundan dolayı Deniz Erayvaz internette çokça araştırılıyor.

TRT 1’in heyecanla takip edilen dizisi Tozkoparan İskender, sevimli, minik oyuncularıyla izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncularından olan, izleyicilerinin karşısına Arda karakteriyle çıkan Deniz Erayvaz’ın kim olduğu ise izleyenler tarafından merak ediliyor. Tozkoparan İskender dizisinin Arda karakteri, olaylara daima olumlu yönünden bakan sevecen bir karakter olduğundan dolayı Deniz Erayvaz internette çokça araştırılıyor.

Tozkoparanlar İskender Arda kimdir?


Deniz Erayvaz, Babasıyla tiyatro ve animasyon performansları sergileyen ve aynı zamanda Galip Derviş dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Cumhur Erayvaz oğludur. Baba tarafından İzmir’li olan Deniz Erayvaz 2009 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Deniz Erayvaz’ın rol aldığı dizi ve filmler

Düğün Dernek 2: Sünnet

Yedi Kocalı Hürmüz (tiyatro)

Galip Derviş

Kocamın Ailesi

Acil Aşk Aranıyor

Alaadin’in Sihirli Lambası (Tiyatro)

Tozkoparan İskender