Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 18:23   Güncelleme : 21-02-2021 18:25

Tozkoparan İskender saat kaçta başlıyor? Tozkoparan İskender yeni bölümleri ve tekrar bölümleri hangi gün yayınlanıyor? Tozkoparan İskender izle!

Tozkoparan İskender saat kaçta başlıyor? Tozkoparan İskender yeni bölümleri ve tekrar bölümleri hangi gün yayınlanıyor? Tozkoparan İskender izle!

Kayseritempo.org - Tozkoparan İskender saat kaçta başlıyor? Tozkoparan İskender yeni bölümleri ve tekrar bölümleri hangi gün yayınlanıyor? Tozkoparan İskender yeni bölüm canlı tek parça full hd izle! Ekranların sevilen dizisi Tozkoparan İskender kısa sürede herkesin takdirini topladı ve çok sevildi. Değişik ve farklı bir tarih ve günümüz dizisinin karışımı sonucu ortaya çıkmış farklı senaryosuyla çok beğenildi. Tozkoparan İskender dizisi herkes tarafından çok merak ediliyor. gibi sorularına cevap aramaktadır. Bizde bu haberde çok sevilen dizi olan Tozkoparan İskender Dizisi ile ilgili tüm detaylara yer vericez. 

Tozkoparan İskender küçük kahraman herkes tarafından oldukça seviliyor ve izleniyor. Peki Tozkoparan İskender dizisinin konusu nedir? Tozkoparan İskender Dizide  Zaman Yolculuğu Yapıp günümüze geliyor. İskender bir süper kahran mı? İskender geçmişten günümüze geliyor. Üstelik yanında yol arkadaşları Salih ve Fikri yide peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birliktedir. 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü güçlere ve  yeteneklere sahip olan İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmezse tarihin seyri baya bir  değişecektir. Tozkoparan İskender Dizisi 17:30 da yayınlanmaktadır. 

 

Tozkoparan İskender yeni bölümleri hangi gün?

 

Hergün bir maceradan diğerine atlayan Tozkoparan İskender her yeni bölümle çok izleniyor. Tozkoparan İskender Pazar günleri saat 17:30 da TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Sizde bu keyifli diziyi kaçırmayın.