Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 21:43   Güncelleme : 10-01-2021 21:43

Tozkoparan İskender Oyuncuları Yaşları Aileleri Kim? TRT 1 Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor? Tozkoparan İskender nerede doğmuştur, mezarı?

Tozkoparan İskender Oyuncuları Yaşları Aileleri Kim? TRT 1 Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor? Tozkoparan İskender nerede doğmuştur, mezarı?

Kayseritempo.org - Tozkoparan İskender Oyuncuları Yaşları Aileleri Kim? TRT 1 Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor? Tozkoparan İskender nerede doğmuştur, mezarı? TRT 1 ekranlarının sevilen çocuk dizisi ‘Tozkoparan İskender’ izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Tozkoparan İskender dizisinin konusu araştırılmaya başlandı. Sevilen dizinin oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Tozkoparan nerede çekildi? Daha çocuk yaşta rekor üstüne rekor kıran Tozkoparan İskender, Salih ve Fikri ile beraber maceraya ekran başındakileri de ortak ediyor. Okçuluk ve kahramanlık dolu sahneleriyle zamanda yolculuk yapan İskender, akıl hocaları Salih ve Fikriyle birlikte kendini macera dolu bir serüvenin içinde buluyor.


Olağanüstü yeteneklere sahip olan 12 yaşındaki Kemankeş İskender, 2020 ‘den yaşadığı döneme geri dönemezse tarih kitaplarının bir hükmü kalmayacak. Hiçbir zaman kontrol edemediği güçleri sürekli olarak peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve İskender’in baş belası okuldaki olan Kasırga ekibine karşı Mavi Ay ekibi İskender'i yalnız bırakmıyor. 


Tozkoparan İskender’in oyuncuları kimdir ?


TRT 1 ekranlarının sevilen çocuk dizisi Tozkoparan İskender’in oyuncu kadrosunda Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu gibi yeteneklerini kanıtlamış çocuk oyuncular yer alıyor. Bu yetenekli çocuk oyunculara ise, tecrübeli isim Yusuf Gökhan Atalay ve Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan, Suna Selen eşlik ediyor.

Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor?

Tozkoparan İskender dizisinin çekimleri yine Temrenli'de çekiliyor. İskender'in kendi dönemi de Yörüklü köyündeydi. Tozkoparan İskender dizisinde Mavi Ay ekibi yeni bir okulda devam ediyor. Temrenli İlköğretim Okulu yıkıldı ve hepsi başka bir okula gitti. Mete, Burak ve Merve başka okullara gitse de Taygu Koleji'ne giden Mavi Ay'ı izleyeceğiz.