Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 20:16   Güncelleme : 10-01-2021 20:16

Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapıyor? TRT 1 Tövbeler Olsun dizisi kaç bölüm sürecek, ne zaman bitecek?

Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapıyor? TRT 1 Tövbeler Olsun dizisi kaç bölüm sürecek, ne zaman bitecek?

Kayseritempo.org - Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapıyor? TRT 1 Tövbeler Olsun dizisi kaç bölüm sürecek, ne zaman bitecek? Tövbeler Olsun final tarihi ne zaman? Pazar akşamları sevenleriyle buluşan Tövbeler olsun, oyuncuları ve konusu dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Belli bir  kesim tarafından izlenen dizi, ne zaman final yapacağı ve kaç bölüm süreceği merak ediliyor. TRT'in pazar akşamlarını süsleyen Tövbeler olsun, komik sahneleriyle büyük ilgi gördü. Çiçeği burnunda olan dizi, yönetmenliğini Serdar Akar'ın, senaristliğini Hasan Kaçan'ın yapmaktadır.

İşinde başarılı, pinti olan mücevher imalatçısı ayın zamanda Horanta Holding'in yöneticisi Namzet Horanta'nın hikayesini konu almaktadır. Başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Merve Erdoğan, Mert Carim, Naz Çağla Irmak, Seda Türkmen, Sercan Badur, Ünal Silver yer almaktadır. Belli bir kesim tarafından sevilerek izlenen Tövbeler olsun, ne zaman final yapacağı ve kaç bölüm süreceği merak ediliyor.

Tövbeler olsun ne zaman final yapacak, kaç bölüm sürecek?


Komedi türü olan Tövbeler Olsun, ne zaman final yapacağı ve kaç bölüm süreceği hakkında net bir açıklama bulunmamaktadır. Ama reyting sonuçlarında bir düşüş yaşanması dizi için bitirme kararı aldırabilir.