Medya
Giriş Tarihi : 22-02-2021 00:20   Güncelleme : 22-02-2021 00:21

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Dizi finali neler olacak? Tövbeler Olsun 26. Son Bölüm Full İzle!

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Dizi finali neler olacak? Tövbeler Olsun 26. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Dizi finali neler olacak? Tövbeler Olsun 26. Son Bölüm Tek Parça HD Full İzle! Tövbeler Olsun 27. yeni bölüm 28 Şubat 2021 fragmanı yayınlandı mı? Namzet'in Anıl'dan evlilik sözleşmesi imzalamasını istediğini öğrenen Nazmiye ve Osman, bu durumu önlemek için harekete geçti. Ertan ise evlilik sözleşmesi ile zor durumda bıraktığı Anıl'ın yeni bir sırrını öğrendi. Bütün bunlar olurken Latife ve Hülya, Buğra ile Aylin'in düğününe hazırlanırken; Moda tasarımcısı Aleyna'nın tasarımlarıyla zor anlar yaşayacak. Namzet'in Anıl'dan evlilik sözleşmesi imzalamasını istediğini öğrenen Nazmiye ve Osman, bu durumu önlemek için harekete geçti. Ertan ise evlilik sözleşmesi ile zor durumda bıraktığı Anıl'ın yeni bir sırrını öğrenmiştir. Bütün bunlar olurken Latife ve Hülya, Buğra ve Aylin'in düğünü için hazırlıklarına devam ediyor; Moda tasarımcısı Aleyna'nın tasarımları zor anlar yaşayacak.

Buğra ve Aylin, evlilik sözleşmesiyle ilgili gerginliğin ilişkilerine yansıyacağından korkuyor. Kazım'ın altın rakamı tüm aile için merak konusu ve şirketteki yeni konumu ortalığı karıştıracak. Kazım'ın artan altınının sırrı 'Amca'da gizlidir. Tüm bunlar olurken Osman, Namzet için hazırladığı 'Dünür Anlaşması' ile herkesi şok eder. İkili arasındaki büyük kavgadan sonra yıllarca mahalleye dönen Dr. Şevki Bey (Ahmet Özhan) müdahale edecek.

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı İzle

Buğra ve Aylin, evlilik sözleşmesiyle ilgili gerginliğin ilişkilerine yansıyacağından korkuyor. Altın sayısı tüm aile için giderek merak konusu olan şirkette Kazım'ın yeni pozisyonu sıkıntıya neden olacaktır. Kazım'ın artan altınının sırrı "Amca" da gizlidir. Tüm bunlar olurken Osman, Namzet için hazırladığı "Dünür Anlaşması" ile herkesi şok eder.

Tövbeler Olsun 26. Son Bölüm Full İzle!

İkili arasındaki büyük kavgadan sonra yıllarca mahalleye dönen Dr. Şevki Bey müdahale edecek. Nazmiye'nin Anıl'ın sırrını öğrenmesine tepkisi ne olacak? Anıl evlilik sözleşmesini imzalayacak mı? Osman'ın "Dünür Anlaşması" Namzet'i nasıl zor durumda bırakacak? İkili arasındaki büyük kavgaya müdahale eden sürpriz isim Doktor Şevki Bey yeniden geldi.