Kayserispor
Giriş Tarihi : 24-11-2020 12:01   Güncelleme : 24-11-2020 12:01

Tokgöz'den 1 puan yorumu

Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, Galatasaray karşısında alınan 1 puanın önemli olduğunu ifade etti.

Tokgöz'den 1 puan yorumu

Süper Lig’in 9. haftasında deplasmanda Galatasaray ile 1-1 berabere kalan Hes Kablo Kayserispor'da alınan 1 puanın morali var. Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, renktaşları karşısında önemli bir puan aldıklarını söyleyerek, kötü günlerin geride kalacağına inandığını ifade etti.

Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, 1-1 biten Galatasaray maçı sonrasında yaptığı açıklamada "İkinci yarı 10 kişi kalınmasına rağmen alınan 1 puan gerçekten Kayserispor için çok ciddi değerli bir puandı. Bu 1 puan Samet Hoca'nın bize hoş geldin hediyesi oldu. Aynı zamanda ben takımıma, hocamıza, teknik ekibimize hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Mustafa Tokgöz, "Kayseri’de tek başına büyük bir kulübün başkanlığını yapan değerli başkanımız Berna Gözbaşı Başkanımıza 3 puan hediye etmek isterdik, o kahramana 3 puan yakışırdı ama 1 puan hediye edebildik. Tüm Kayserispor camiasına hayırlı uğurlu olsun diyorum. İnşallah ilerleyen maçlarda Samet hocamızla birlikte 3 puanlı maçlar alır ve önümüze bakarız" cümleleri kurdu.