Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-11-2020 17:32   Güncelleme : 13-11-2020 17:57

Tokgöz Ferrari'yi bağışladı mı

Kayserispor Basın sözcüsü Mustafa Tokgöz, Ferrari marka spor aracını futbolcuların değil Başkan Berna Gözbaşı'nın hakettiğini söyledi.

Tokgöz Ferrari'yi bağışladı mı

Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, bugün düzenlenen basın toplantısında kendisine yöneltilen "Geçen sezon takımın kümede kalması halinde Ferrari marka aracınızı prim olarak verecektiniz. Takım kümede kaldı. Ferrari'yi verdiniz mi" şeklindeki soruya açıklık getirdi.

Sahibi olduğu Flamingo tesislerinde düzenlenen basın toplantısında kendisine yöneltilen soruya yanıt veren Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, "Futbolculara geçen sezon, bu takımı kümede tutmaları halinde benim en değerli ve en lüks aracımı vereceğimi, kendilerine feda olmasını söylemiştim. Verebileceğim en büyük, en değerli eşyamı sundum. Malesef oyuncular, puan primini ve aracı hakedemediler. Ama benim gözümde o aracı hakeden tek isim var. O da gecesini gündüzüne katarak bu takımın başarısı için uğraşan değerli başkanımız Berna Gözbaşı'dır. Dilerse sayın başkanımız Berna Gözbaşı, araç kendisine feda olsun" dedi.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı da, basın sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün jestine karşılık olarak, "Mustafa bey, takımımız için çok kritik bir süreçte şahsi kefaletini kullanarak SGK ve vergi yapılandırmasında fayda sağladı. Her zaman elini taşın altına koyan Mustafa arkadaşımızın da aramıza tekrardan katılması bizlere güç ve moral verdi" cümleleri kurdu.