Gündem
Giriş Tarihi : 19-10-2019 17:54

TikTok Uygulaması Evlilik Yıktı

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yer alan Esra Erol'da programında yaşanan olay izleyenleri şaşırttı.

TikTok Uygulaması Evlilik Yıktı

Eşini ve çocuğunu bırakarak evden kaçan kızını aramak için televizyon programına çıkan anne anlattıklarıyla gündem oldu. ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında TikTok uygulamasından tanıştığı bir adamla kaçan kadın aylar sonra annesiyle karşılaştı.

Birçok kişinin kullandığı TikTok uygulamasında tanıştığı bir adamla kaçan Saadet Keleş canlı yayında annesiyle buluştu. Kısa videolar oluşturulup paylaşılabilen uygulama üzerinden bir adamla iletişime geçen Saadet Keleş 46 yaşındaki annesi Serpil Celep ile duygu dolu anlar yaşadı.

TikTok uygulamasında tanışıp, bir kaç ay yazıştıktan sonra Avusturya'dan Kastamonu'ya giden evli ve 2 çocuk annesi Keleş, 3 yaşındaki çocuğunu alarak Ferhat Yılmaz adlı kişiyle kaçtı. Şu sıralar Kastamonu'da olan Saadet Keleş, Esra Erol'da programında canlı yayında her şeyi itiraf etti. Ailesini özleyen ve onlardan özür dileyen Saadet Keleş, hiçbir şeyi isteyerek yapmadığını belirtti. Saadet Keleş canlı yayında annesine seslenerek “Ben zamanında bunu herkese söyledim. Ferhat olsa da olmasa da boşanacağım. Çocuğuma asla babasını kötülemedim. ”dedi.

Yayına bağlanan başka bir kadın ise Ferhat Yılmaz’ın dolandırıcı olduğunu iddia ederek kendisini kandırdığını ve Türkiye’ye gittiğini söyledi. Ayrıca Yılmaz’ın, Saadet Keleş’in başını yakacağını da sözlerine ekledi. Yayına gelen yüzlerce ihbar da bu dolandırıcılık iddialarını destekledi. Programa katılan gözü yaşlı anne Serpil Celep, bu uygulamaya isyan ederek kızına ve torununa dönmesi yönünde çağrıda bulundu.